نگرانی اسرائیل از احتمال قرارگیری در لیست سیاه سازمان ملل

کدخبر: ۶۴۹۹۹۵
اقتصادنیوز: منابع اسرائیلی از تکاپوی شدید تل‌آویو در ممانعت از وضع تحریم‌های سازمان ملل متحد ضد اسرائیل در پی کشتار کودکان خبر دادند.
نگرانی اسرائیل از احتمال قرارگیری در لیست سیاه سازمان ملل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، در پی جنایت هولناک اخیر صهیونیست‌ها در اردوگاه آوارگان در شهر رفح، منابع صهیونیستی از تکاپوی گسترده شورای امنیت داخلی این رژیم در ممانعت از قرار گرفتن نام این رژیم در لیست سیاه سازمان ملل در پی هدف قرار دادن کودکان بی‌گناه در غزه خبر دادند.

خبر مرتبط
اعتراف رسانه‌های اسرائیلی به تلفات سنگین در رفح

اقتصادنیوز: رسانه‌های اسرائیلی از کشته و زخمی‌شدن ۱۳ نیروی نظامی ارتش اسرائیل در جریان یک «حادثه امنیتی» در شهر رفح خبر دادند.

پایگاه خبری القاهره الاخباریه با اعلام این خبر افزود: با قرار گرفتن تل آویو در لیست سیاه سازمان ملل، به این معنا خواهد بود که این رژیم به طور خودکار در معرض تحریم‌هایی از سوی این سازمان جهانی قرار خواهد گرفت.

رسانه‌های عبری زبان از احتمال قرار گرفتن رژیم صهیونیستی در لیست سیاه سازمان ملل به خاطر قتل و کشتار کودکان فلسطینی در نوار غزه خبر دادند.

در همین ارتباط، آنتونیو گوترش روز سه شنبه در سخنانی با محکوم کردن حملات هوایی این رژیم به شهر رفح، محل اسکان آوارگان فلسطینی خواستار توقف فوری حملات و باز شدن همه گذرگاه‌های امدادرسانی به غزه شد.

در همین راستا، شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از برخی منابع اعلام کرد که احتمالاً حکم سازمان ملل در این باره طی روزهای آینده صادر خواهد شد.

این شبکه تاکید کرد که قرار گرفتن رژیم صهیونیستی در لیست سیاه سازمان ملل به خاطر کشتار کودکان غزه، به معنی اعمال تحریم‌هایی بر این رژیم خواهد بود

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی