نخستین تصاویر از درگیری فیزیکی امروز 2 نماینده مجلس+عکس

کدخبر: ۶۵۰۳۳۰
اقتصادنیوز: در جریان اعلام اعتبارنامه نمایندگان، مالک شریعتی و تاج گردون با ایما و اشاره از دور برای یکدیگر خط و نشان کشیدند.
نخستین تصاویر از درگیری فیزیکی امروز 2 نماینده مجلس+عکس

به گزارش اقتصادنیوز،  صحن علنی مجلس شورای اسلامی صبح امروز پنجشنبه (10 خرداد)  با دستور کار تایید اعتبارنامه نمایندگان مجلس برگزار شد.

در بررسی اعتبارنامه‌های منتخبان ملت چند تن از نمایندگان به سرپرستی مالک شریعتی به تایید اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران اعتراض داشتند.

در همین راستا دیروز همین نمایندگان مجلس نامه اعتراضی به هیئت رئیسه مجلس مبنی بر تایید اعتبار نامه غلامرضا تاجگردون ارسال کرده بودند.

همین موضوع سبب شد تا این افراد در جایگاه هیئت رئیسه مجلس حضور پیدا کنند و نسبت به تایید اعتبارنامه تاجگردون اعتراض کنند. البته غلامرضا تاجگردون و حامیانش نیز به این موضوع واکنش نشان دادند و این موضوع باعث درگیری بین رضا تقی‌پور منتخب مردم تهران و مهرداد گودرزوند چگنی منتخب مردم رودبار و متشنج شدن چند دقیقه‌ای مجلس شد.

سپس اعتبار نامه مالک شریعتی در صحن علنی تایید شد درحالی که اعتراض‌ها نسبت به اعتبارنامه وی وجود داشت.  پس از تایید شورای نگهبان این اعتبار نامه تایید شد اما مالک شریعتی نسبت به این موضوع اعتراض داشت و معتقد بود که باید اعتبارنامه‌اش مجدداً بررسی شود تا این موضوع باعث نشود تا اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون تایید شود، اما محمد باقر قالیباف رییس مجلس نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و گفت این موضوع مورد تایید نیست و باید از طریق شعبه و رییس آن پیگیری شود.

در نهایت این کشمکش با تایید اعتبار نامه مالک شریعتی منتخب مردم تهران و اعتبار نامه غلامرضا تاجگردون منتخب مردم گچساران در صحن علنی مجلس خاتمه پیدا کرد.

خبرگزاری ایسنا تصاویری از این درگیری منتشر کرده است.

63052528

63052529

63052530

63052536

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی