فوری/ یک فرمانده نیروی قدس سپاه درگذشت

کدخبر: ۶۵۰۷۱۹
اقتصادنیوز: سردار مرادی از فرماندهان نیروی قدس سپاه و همرزم حاج قاسم سلیمانی آسمانی شد.
فوری/ یک فرمانده نیروی قدس سپاه درگذشت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از صدا و سیما، سردار وجیه‌الله مرادی از فرماندهان نیروی قدس سپاه و همرزم حاج قاسم سلیمانی آسمانی شد.

سردار رشید اسلام وجیه‌الله مرادی اهل روستای کرفون از توابع بخش بهنمیر شهرستان بابلسر، از فرماندهان نیروی قدس سپاه و همرزم و مشاور حاج قاسم سلیمانی و رزمنده دوران دفاع مقدس که بیش از ۴۰ سال رشادت در میادین جنگی خارج از مرز‌ها داشت به علت بیماری دار فانی را وداع و جان به جان آفرین تسلیم کرد.

فرمانده جبهه مقاومت، همرزم سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، از فرماندهان دوران دفاع مقدس و نیروی قدس سپاه پاسداران، جانشین یگان نیرو‌های مخصوص امام علی (ع)، از فرماندهان عالی‌رتبه مبارزه با تروریست و فرمانده دژبان کل سپاه پاسداران از سوابق سردار مرادی بود.

مراسم وداع و تشییع پیکر مجاهد فی سبیل‌الله یار دیرین حاج قاسم عزیز، سردار حاج وجیه الله مرادی امروز و فردا به شرح ذیل برگزار می‌شود:

بهنمیر:
امروز شنبه ۱۲ خرداد از ساعت ۱۷ بدرقه از چهارراه بازارسر به سمت میدان اصلی شهر بهنمیر و از ساعت ۱۸ وداع در مسجد کرفون این شهر خواهد بود

بابلسر:
در بابلسر نیز مراسم وداع امروز شنبه بعد از نماز مغرب و عشاء در آستان مقدس امامزاده ابراهیم علیه السلام می‌باشد.

مراسم تشییع نیز فردا یکشنبه ۱۳ خرداد از ساعت ۸ صبح همراه با قرائت زیارت عاشورا از سپاه بابلسر به سمت آستانه امامزاده ابراهیم (ع) برگزار خواهد شد.

برنامه مراسم یادبود سردار مرادی:

سردار مرادی آسمانی شد

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی