سعید محمد پا پس کشید/ نخستین انصراف از انتخابات ریاست جمهوری+ عکس

کدخبر: ۶۵۱۱۰۸
اقتصادنیوز: سعید محمد با انتشار اطلاعیه‌ای در شبکه اجتماعی ایکس، از حضور در انتخابات ریاست جمهوری منصرف شد.
سعید محمد پا پس کشید/ نخستین انصراف از انتخابات ریاست جمهوری+ عکس

به گزارش اقتصادنیوز، سعید محمد که پیش از این در شبکه اجتماعی ایکس از حضور خود در انتخابات ریاست جمهوری خبر داده بود، با انتشار اطلاعیه ای در حساب کاربری‌اش اعلام کرد از حضور در انتخابات منصرف شده است.

سعید محمد در این باره نوشت: «با سلام و درود به روح پر فتوح حضرت امام(ره) و با آرزوی علو درجات برای شهیدان خصوصا شهید جمهور آیت الله رئیسی و با آرزوی طول عمر با عزت برای رهبر عزیز و فرزانه. با توجه به محبت و لطف مردم عزیز خصوصا جوانان پرشور و درخواست‌های مکرر توسط بزرگان از این کمترین فرزند خود جهت ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم باستحضار ملت شریف میرسانم که ورود اینجانب در عرصه انتخابات ۱۴۰۰ صرفا در لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب و دستور ایشان مبنی بر تشکیل دولت جوان انقلابی بود که با اقبال عمومی روبرو گردید و البته با ترس شدیدی در بین حلقه پیر مدیریتی ناکارآمد روبرو شد و با حسادت برخی خودی ها و فضا سازی و تخریب توسط نفوذی ها و مخالفین نظام متاسفانه ابتر ماند هر چند بلافاصله و با شور انقلابی به حمایت از فرد اصلح یعنی آیت الله شهید رئیسی اهتمام ورزیدیم.

خبر مرتبط
سعید محمد پا جای پای لاریجانی گذاشت/ اعلام کاندیداتوری با شیوه عجیب+ عکس

اقتصادنیوز: سعید محمد هم با انتشار توییتی به احتمال حضورش در انتخابات ریاست جمهوری 1403، قوت بخشید.

اکنون در آستانه انتخابات چهاردهم ریاست جمهوری، با بررسی فرمایشات مقام معظم رهبری و ارزیابی از سیل متقاضیان و ثبت نام کنندگان که از سلایق سیاسی مختلف می‌باشند احساس می‌کنم در این دوره تکلیفی به گردن ندارم و از ثبت نام امتناع کردم البته مطمئنم که مردم آگاه و شریف ایران انشالله با مشارکت حداکثری رئیس جمهور چهاردهم را با پشتوانه قوی انتخاب خواهند کرد. ضمن آرزوی توفیق برای رئیس جمهور چهاردهم و آمادگی برای کمک همه جانبه برای موفقیت دولت بعدی، امیدوارم خداوند متعال سرزمینم را از فقر و فساد و تبعیض به دور دارد و در پناه خداوند و اهل بیت عصمت و طهارت آینده خوبی برای مردم سرزمینم آرزومندم.

فرزند ملت سعید محمد چهاردهم خرداد ۱۴۰۳»

Untitled

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی