حملات سنگین حزب‌الله لبنان به جولان اشغالی

کدخبر: ۶۵۱۱۳۳
اقتصادنیوز: رسانه‌های رژیم صهیونیستی از تداوم آتش‌سوزی در سرزمین‌های اشغالی در پی حملات موشکی و پهپادی حزب‌الله لبنان خبر دادند.
حملات سنگین حزب‌الله لبنان به جولان اشغالی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اذعان کرد که نیروهای آتش‌نشانی این رژیم همچنان در تلاش هستند حریقی را که دیروز در پی برخورد موشک‌های شلیک‌شده از سوی حزب‌الله لبنان در جولان اشغالی شعله‌ور شد خاموش کنند.

همچنین این شبکه صهیونیستی گزارش داد که نیروهای آتش‌نشانی رژیم صهیونیستی در حال اطفای حریق در منطقه «ریخس رمیم» واقع در الجلیل علیا هستند.

خبر مرتبط
شرط‌های اسرائیل برای آتش‌بس اعلام شد

اقتصادنیوز: وزیر خارجه آمریکا در گفت‌وگو با وزیر جنگ و یکی از اعضای کابینه جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد که جنبش حماس باید پیشنهاد آتش‌بس در غزه را بدون هیچ تاخیری بپذیرد.

گفتنی است روز گذشته خبرنگار المیادین گزارش داد که شمار زیادی موشک از سمت لبنان به سوی جولان اشغالی شلیک شده است. در پی این حمله موشکی آژیر هشدار در جولان اشغالی به صدا درآمد.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اذعان کردند که در نتیجه این حمله موشکی و برخورد موشک‌ها با جولان اشغالی، در این منطقه آتش‌سوزی رخ داده است.

خبرنگار الجزیره نیز گزارش داد که پس از برخورد موشک‌های شلیک‌شده از سمت لبنان به شهرک صهیونیست‌نشین «کتسرین» در جولان اشغالی، این منطقه دچار حریق شده است.

علاوه بر این رسانه‌های رژیم صهیونیستی از وقوع ۶ مورد آتش‌سوزی دیگر در شمال سرزمین‌های اشغالی به دنبال حملات موشکی اخیر از سمت لبنان خبر دادند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی