سارق مامورنما در این شهر به دام پلیس افتاد

کدخبر: ۶۵۱۹۷۷
اقتصادنیوز :فرمانده انتظامی رباط کریم از دستگیری سارق مامور نما در این شهرستان خبر داد و گفت: متهم با سرقت سه میلیارد ریال طلا گریخته بود.
سارق مامورنما در این شهر به دام پلیس افتاد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر،  سرهنگ تیمور کلانتری صبح شنبه در جمع خبرنگاران از دستگیری سارق طلا در رباط کریم خبر داد و در تشریح جزئیات بیشتر این عملیات اظهار کرد: در پی اعلام خبری مبنی بر سرقت تعدادی النگو و انگشتر طلا توسط فردی با عنوان جعلی مأمور ادارات دولتی، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس شهرستان رباط کریم قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی شهرستان رباط کریم با انجام اقدامات اطلاعتی و بررسی محل وقوع سرقت موفق به شناسایی سارق شده و با هماهنگی قضائی متهم دستگیر شد.

خبر مرتبط
باند سارقین طلا در این شهر دستگیر شد+ توصیه پلیس به شهروندان

اقتصادنیوز: فرمانده انتظامی فهرج از انهدام باند سارقین مسلح طلا و جواهرات منازل شهروندان فهرجی توسط کاراگاهان پلیس آگاهی خبر داد.

فرمانده انتظامی رباط کریم گفت: در بازجویی‌های پلیسی، متهم به جرم خود اعتراف و اعلام داشت با جعل عنوان مأمور یکی از ادارات دولتی به همراه همدست خود به درب منزل شهروندی رفته و با تهدید مالباخته تعداد ۱۲ النگو و ۲ انگشتر را به ارزش ۳ میلیارد ریال از منزل وی سرقت کرده و از محل متواری شده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی