سقوط سنگ در کندوان / چند نفر مصدوم شدند؟ / آسیب جدی به دو خودرو سواری

کدخبر: ۶۵۲۱۲۲
اقتصادنیوز: رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چالوس از سقوط سنگ در محور کندوان خبر داد و گفت بر اثر این حادثه ۲ نفر مصدوم شدند.
سقوط سنگ در کندوان / چند نفر مصدوم شدند؟ / آسیب جدی به دو خودرو سواری

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، «مهدی صفایی» رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس افزود: این حادثه ساعتی پیش در حوالی رستوران آبی جاده کندوان رخ داد که در پی آن به ۲ دستگاه خودروی سواری آسیب جدی وارد شد.

وی اظهار کرد: سرنشینان یک خودرو زن و مرد بودند که به علت سقوط سنگ به روی سقف و کابوت خودرو به شدت آسیب دیدند و با حضور نیروهای اورژانس ۱۱۵ و امدادگران به بیمارستان چالوس انتقال داده شدند.

خبر مرتبط
نماد شهر بوشهر مشخص شد

اقتصادنیوز: شهردار بوشهر گفت: فانوس دریایی به نمادی برای شهر بوشهر تبدیل می‌شود.


رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده.ای چالوس گفت : تاکنون ۱۵ نقطه حادثه خیز در جاده کندوان شناسایی شده که ایمن سازی آن در دستور کار است منتهی در این بخش با مشکلاتی مانند تعلل در آگهی مناقصه و مزایده این طرح ها به پیمانکاران مواجه هستیم که ضرورت دارد مسوولان امر، این روند اداری را شتاب بخشند.

برابر آمار، از ابتدای سال جاری تاکنون این سومین حادثه سقوط سنگ است که از ارتفاعات این مسیر ارتباطی سنگ به روی خودروهای در حال گذر سقوط کرده و خسارت‌های جبران‌ناپذیری به عابران سواره رو وارد می.کند.

جاده کرج - چالوس ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که حدود نیمی از آن در محدوده کندوان شهرستان چالوس و بقیه در استان البرز واقع شده است.

براساس گزارش اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران روزانه در این فصول دست کم ۳۰ هزار تا ۴۵ هزار خودرو در این محور تردد دارد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی