شورای شهر فوریت این لایحه را تصویب کرد

کدخبر: ۶۵۲۲۵۰
اقتصادنیوز: اعضای شورای شهر تهران در جلسه امروز یک فوریت لایحه تشکیل سازمان گردشگری را تصویب کردند.
شورای شهر فوریت این لایحه را تصویب کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، اعضای شورای شهر تهران در جلسه امروز خود بررسی یک فوریت  لایحه اخذ مجوز تشکیل سازمان گردشگری و مراکز تفریحی شهر تهران را روی میز بررسی خود قرار داد و احمد علوی رئیس کمیته گردشگری شورای شهر تهران در دفاع از این لایحه گفت: دو سال است که پیگیر ارائه این لایحه هستیم البته رفت و برگشت هایی صورت گرفت و اختلاف نظراتی در مورد آن وجود داشت و  لایحه از هلدینگ به سازمان گردشگری تغییر کرد.

وی با بیان اینکه ما حدود ۱۰ بار در مورد تشکیل این سازمان تذکر دادیم و معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری نیز دو ماه پیش اعلام کرده بود که لایحه ارسال شده که امروز از طریق معاونت برنامه ریزی به دست شورا رسیده است، گفت: با این لایحه رسیدگی به امور موزه‌ها، خانه موزه‌ها و حتی شهربازی با سازمان گردشگری خواهد بود و امیدواریم با راه‌اندازی آن، بتوانیم در ایام تابستان از آن بهره بگیریم.

خبر مرتبط
زاکانی از شورای شهر مرخصی می گیرد/ جانشین معرفی می شود

اقتصادنیوز: رییس شورای شهر تهران با اشاره به کاندیداتوری شهردار تهران در انتخابات ریاست جمهوری، یادآور شد: این تجربه دوبار دیگر نیز پیش آمده و شهرداران سابق که شرکت کردند، مرخصی کتبی از شورا گرفتند و یک نفر از معاونان را به صورت جانشین معرفی کردند. در مسائل تبلیغاتی شهرداری هیچ‌گونه دخالتی نخواهد داشت.

به گزارش ایسنا، نهایتا اعضای شورای شهر تهران با نظر مثبت خود به یک فوریت لایحه «اخذ مجوز تشکیل سازمان گردشگری و مراکز تفریحی شهر تهران» رأی دادند

خبر مرتبط
ورود شورای شهر تهران به ماجرای سفرهای خارجی مدیران شهرداری

اقتصادنیوز: اعضای شورای شهر تهران نسبت به نظافت میادین میوه و تره بار،عدم تشکیل جلسات کمیسبون ماده ۳۸ و بی توجهی شهرداری به تذکرات اعضای شورا تذکر دادند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی