قتل پسر معتاد پس از 30 بار بستری در کمپ

کدخبر: ۶۵۲۴۲۸
اقتصادنیوز: ساعت 3:15 بعد از ظهر شنبه 19 خرداد مرد جوانی در تماس با پلیس از درگیری در خانه همسایه طبقه سوم خبر داد.
قتل پسر معتاد پس از 30 بار بستری در کمپ

به گزارش اقتصادنیوز روزنامه ایران نوشت:به‌دنبال این خبر مأموران راهی محل شده و با بدن نیمه جان پسر 30 ساله در حالی مواجه شدند که پدرش در چند قدمی او زخمی افتاده بود.

هر دوی آنها به بیمارستان منتقل شدند اما لحظاتی بعد پسر جوان که مورد اصابت 26 ضربه چاقو قرار گرفته بود جانش را از دست داد.

گزارش مرگ پسر جوان به بازپرس محسن اختیاری اعلام شد و تیم بررسی صحنه، تحقیقات را آغاز کردند. در بررسی‌های اولیه خانواده مقتول عنوان کردند: پسرمان اعتیاد شدیدی به مواد مخدر داشت و ما را خیلی اذیت می‌کرد. روز حادثه هم دوباره دعوا را شروع کرد و درنهایت پدرش ناخواسته او را به قتل رساند.

در ادامه تحقیقات و پس از بهبودی، مرد میانسال به قتل اعتراف کرد و گفت: پسرم از 13 سال قبل معتاد شد. هر مواد مخدری که فکرش را بکنید مصرف می‌کرد از تریاک گرفته تا کتامین. اعتیاد به مواد مخدر و قرص‌های روانگردان باعث شده بود که مدام خانواده را اذیت کند. در این 13 سال 30 بار او را در کمپ بستری کردم اما بی‌فایده بود.

او ادامه داد: مدام ما را کتک می‌زد و به زور پول می‌گرفت تا هزینه مواد مخدرش را بدهد. از دست او خسته شده بودم و واقعاً راهی نداشتم. روز حادثه وقتی دوباره درخواست پول کرد به او گفتم چرا ترک نمی‌کنی، اما در جوابم شروع به کتک زدن من و مادرش کرد. بعد چاقویی برداشت و ما را تهدید کرد، چاقو را از دستش گرفتم و دیگر متوجه نشدم چکار می‌کنم. در این درگیری خودم هم زخمی شدم.

با اعتراف مرد میانسال به دستور بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی پایتخت او در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی