خبر بد برای کاندیداهای انتخابات/کاغذ یارانه‌ای برای نامزدها حذف شد؟

کدخبر: ۶۵۲۵۷۸
اقتصادنیوز: مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تخصیص کاغذ یارانه‌ای برای نامزدهای انتخاباتی در سال‌های گذشته وجود داشت، اما اکنون چنین موضوعی مطرح نیست.
خبر بد برای کاندیداهای انتخابات/کاغذ یارانه‌ای برای نامزدها حذف شد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، علی‌اکبر ابراهیمی روز دوشنبه افزود: پیشنهاد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر این است که نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از کاغذ تولید داخلی استفاده کنند.

وی اضافه کرد: ظرفیت تولید کاغذ کارخانه صنایع چوب مازندران در طول دولت سیزدهم از پنج هزار به ۴۵ هزار تن در سال افزایش یافت که می تواند تامین کننده نیاز کاغذ کشور از جمله در مساله انتخابات باشد.

مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کاغذهای داخلی نسبت به کاغذ خارجی قیمت مناسبی دارند و به میزان کافی در کشور در دسترس است.

ی ادامه داد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در انتخابات وظایف و شیوه خاص خود را دارد که شیوه‌نامه آن از طریق شورای نگهبان و وزارت کشور ابلاغ خواهد شد.

مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: حفاظت و نظارت بر تولید محتوا و چاپ آثار نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی محسوب می شود و تسهیل و تسریع در صنعت چاپ مورد توجه است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی