اولین واکنش رهبر انصارالله به انهدام شبکه جاسوسی آمریکا و اسرائیل

کدخبر: ۶۵۲۸۵۲
اقتصادنیوز: رهبر انصارالله نسبت به اعلام رسمی دستگاه امنیتی یمن درباره کشف و انهدام شبکه جاسوسی موساد و سیا در این کشور واکنش نشان داد.
اولین واکنش رهبر انصارالله به انهدام شبکه جاسوسی آمریکا و اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «سید عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن امروز سه شنبه در سخنانی گفت: انهدام باند جاسوسی مرتبط با آمریکا و رژیم صهیونیستی پیروزی بزرگ و مهمی است؛ این شبکه ماهیت مخرب و توطئه‌گر آمریکا را که ناقض حاکمیت کشورهاست، بر ملا کرد.

خبر مرتبط
فوری / ضربه کاری یمن به شبکه گسترده جاسوسی آمریکایی-اسرائیلی

اقتصادنیوز: دستگاه اطلاعاتی یمن از دستاورد امنیتی مهم این کشور و کشف و بازداشت عناصر یک شبکه جاسوسی گسترده آمریکایی- صهیونیستی در یمن خبر داد.

وی در واکنش به کشف شبکه جاسوسی آمریکا و اسرائیل در یمن تصریح کرد: دشمن تحت پوشش‌های دیپلماتیک، از برخی از نهادهای سازمان ملل یا بین‌المللی سوءاستفاده می‌کند.

سید عبدالملک الحوثی خاطرنشان کرد آمریکا در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی سایر کشورها را هدف قرار می‌دهد.

دستگاه امنیتی یمن وابسته به جنبش انصارالله دوشنبه شب در بیانیه‌ای از کشف شبکه جاسوسی مرتبط با موساد و سیا خبر داد و اعلام کرد آمریکا و اسراییل دهه‌هاست در نهادهای رسمی و غیر رسمی به نفع دشمن نقش جاسوسی و خرابکاری داشته‌اند.

در ادامه این بیانیه آمده است: آمریکا و اسرائیل تکنیک‌ها، دستگاه‌ها و تجهیزات ویژه‌ای در اختیار جاسوسان قرار داده‌اند که آنها را قادر می‌سازد تا فعالیت‌های خود را مخفیانه انجام دهند و اعضای شبکه جاسوسی و افسران آمریکایی از موقعیت های شغلی خود در سفارت آمریکا برای انجام فعالیت های خرابکارانه خود سوء استفاده می‌کردند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی