مواد فروش حرفه ای به دام پلیس افتاد/ فرار ناکام سوداگر مرگ

کدخبر: ۶۵۲۹۸۳
اقتصادنیوز: رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری یک سوداگر مرگ با ۲۳ کیلوگرم مخدر شیشه و تریاک خبر داد.
مواد فروش حرفه ای به دام پلیس افتاد/ فرار ناکام سوداگر مرگ

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزییات این خبر گفت: درپی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از موادفروشان پایتخت، پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران پایگاه ششم پلیس مبارزه با موادمخدر رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند. در همین راستا و در جریان تحقیقات انجام شده از سوی ماموران مشخص شد متهم از موادفروشان حرفه‌ای است و اقدام او موجب نارضایتی ساکنان محله نیز شده است.

وی ادامه داد: با پیگیری‌های محلی و تحقیقات گسترده و اطلاعاتی که ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در بررسی‌های میدانی به دست آوردند سرانجام مختصات و آدرس دقیق منزل متهم در محله مشیریه تهران مورد شناسایی قرار گرفت. در ادامه هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم اخذ شد. پس از آن ماموران در عملیاتی پلیسی به مخفیگاه متهم رفته و در عملیاتی غافلگیرانه این فرد را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

خبر مرتبط
کارگروه های پلیس فتا جریان انتخابات را رصد می کند/ با جرائم انتخاباتی برخورد می شود

اقتصادنیوز :رییس پلیس فتا فراجا از اجرای طرح عملیاتی در ۳۴ کارگروه در سراسر کشور در خصوص رصد جریانات مرتبط با چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد .

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ همچنین گفت که متهم هنگام مشاهده ماموران قصد فرار داشت که با اقدام به موقع ماموران پلیس ناکام ماند.

خبر مرتبط
تازه ترین خبر پلیس درباره شماره‌گذاری خودروهای وارداتی

اقتصادنیوز: سردار محمدباقر سلیمی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در پاسخ به شرایط پلیس جهت شماره گذاری خودروهای وارداتی گفت: پلیس در انتهای خط پذیرش وسائل نقلیه جهت تردد در معابر مراحلی دارد که شماره‌گذاری آخرین ایستگاه است.

باباپور با اشاره به انجام بازرسی از محل دستگیری متهم، گفـت: ماموران در جریان بازرسی انجام شده سه کیلوگرم مخدر شیشه و ۲۰ کیلوگرم مخدر تریاک را که به شکل ماهرانه‌ای در چند نقطه از خانه جاساز شده بود، کشف و ضبط کردند.  

وی با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیر شده، اظهارکرد:‌این فرد که از قاچاقچیان سابقه‌دار موادمخدر بود، در جریان بازجویی‌های انجام شده به جرم خود اعتراف کرد. برای این فرد پرونده‌ای تشکیل شد و او به همراه پرونده متشکله و موادمخدر کشف شده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در این خصوص همچنان ادامه دارد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی