کارلوس کیروش به پرسپولیس می رود؟

کدخبر: ۶۵۳۱۶۹
اقتصادنیوز : شایعات نقل و انتقالاتی تیم‌های بزرگ ایران این روز‌ها داغ‌تر از قبل دنبال می‌شود.
کارلوس کیروش به پرسپولیس می رود؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، بعد از جدایی محتمل اوسمار لوس ویه را از تیم فوتبال پرسپولیس، مدیران برنامه و ایجنت‌ها پیشنهادات زیادی به مدیران باشگاه برای جذب سرمربیان مد نظر دارند و گفته می‌شود تیم فوتبال پرسپولیس حدود ۳ گزینه جدی برای هدایت این تیم در نظر دارد.

خبر مرتبط
سرمربی پرسپولیس تعیین شد؟

اقتصادنیوز: سرمربی سابق تیم ملی با پرسپولیس به توافق نهایی دست یافت و به احتمال زیاد فصل بعد روی نیمکت این تیم خواهد نشست.

بزرگترین شایعه این روز‌های فضای مجازی پیشنهاد یک ایجنت برای مذاکره با کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی فوتبال برای هدایت قرمز‌های پایتخت است.

کارلوس کی روش بعد از جدایی از قطر اکنون مشغول فعالیت نیست و در روز‌های اخیر بیشتر استراحت کرده است هر چند طبق روال همیشه پیشنهاد‌هایی از قاره آفریقا دریافت کرده است، اما حضور او در پرسپولیس شاید از بزرگترین شایعات این روز‌ها محسوب شود.

علی دایی دیگر گزینه رضا درویش است و دراگان اسکوچیچ از دیگر افراد به نیمکت پرسپولیس نزدیکتر است.

اسکوچیچ شناخت کافی از بازیکنان ایرانی دارد و مایل است فوتبال خود را در این کشور ادامه دهد، اما شاید حواشی برخی دلال‌ها و مدیر برنامه‌های اطراف این بازیکن یکی از دلایل تردید مدیران پرسپولیس برای جذب این سرمربی است.

باید دید ماجرای کی روش در حد پیشنهاد است یا با خود این سر مربی نیز در این مورد مشورت شده است، اما باشگاه پرسپولیس و فرد خاصی هنوز این پیشنهاد را تایید نکرده است.

البته گفته می شود مذاکرات پرسپولیس با والتر ماتزاری سرمربی فصل گذشته ناپولی نیز در جریان است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی