وضعیت اسرای اسرائیل روشن شد/ جهاد اسلامی: بدون توافق آتش بس، باز نمی‌گردند

کدخبر: ۶۵۳۴۶۲
اقتصادنیوز: معاون دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در اظهاراتی تاکید کرد: هدف اصلی رژیم صهیونیستی و آمریکا، شکست مقاومت است.
وضعیت اسرای اسرائیل روشن شد/ جهاد اسلامی: بدون توافق آتش بس، باز نمی‌گردند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  ایرنا، محمد الهندی گفت: ما با وحدت میدانی و سیاسی، نقشه‌های (رژیم) اسرائیل را خنثی کردیم.

وی با بیان اینکه اگر توقف کامل تجاوز و خروج کامل نظامیان صهیونیست از غزه حاصل نشود، پیشنهاد آتش‌بس را نمی‌پذیریم، افزود: گروه‌های مقاومت در مطالبات خود در مذاکرات آتش بس متحد هستند.

معاون دبیرکل جهاد اسلامی همچنین با تاکید براینکه فردای جنگ فقط به فلسطینی‌ها مربوط می‌شود و این موضوع بین ما (فلسطینیان) توافق خواهد شد، گفت: هدف اصلی (رژیم) اسرائیل و آمریکا شکست مقاومت و نه برقراری آتش بس است.

محمد الهندی افزود: از روز اول جنگ، مواضع آمریکا سختگیرانه تر از (رژیم) اسرائیل بوده است زیرا نبرد را مدیریت می‌کند و آمریکایی‌ها اکنون به دنبال فشار برای آتش‌بس هستند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه بدون توافق آتش بس، اسرا به اسرائیل باز نمی گردند، گفت: مقاومت پیشنهاد اضافه کردن ترکیه، چین و روسیه به عنوان ضامن هر توافقی را مطرح کرد، اما طرف مقابل مخالفت کرد.

 پس از گذشت بیش از هفت ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده باخته و حتی پس از هفت ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه از دست داده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی