خبر بد برای زائران کربلا/عراق با ورود این وسایل حمل‌ونقل مخالفت کرد

کدخبر: ۶۵۴۴۹۶
اقتصادنیوز: رئیس ستاد اربعین گفت: دولت عراق موافقت خود را برای تردد ‌وسیله شخصی در اربعین حسینی به این کشور اعلام نکرد و می‌گویند ظرفیت لازم برای جاده‌ها وجود ندارد.
خبر بد برای زائران کربلا/عراق با ورود این وسایل حمل‌ونقل مخالفت کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سیدمجید میراحمدی امروز (۳۰ خرداد) ‌در سفر به استان خوزستان و بازدید از مرز چذابه، اظهار کرد: مکان‌های مناسبی برای استراحت تمام نیروهای خدمات‌دهی که مدت طولانی در حال فعالیت هستند، پیش‌بینی شده است. امسال حتما برای تهیه اتوبوس تلاش بیشتری باید انجام شود و تمام توان و ظرفیت کشور را بسیج می‌کنیم.

وی ‌در ادامه عنوان کرد: دولت اربعینی شهید آیت‌الله رئیسی هم به صورت شخصی و هم در منصب ریاست جمهوری اهتمام ویژه‌ای به اربعین داشتند و اراده اعضای دولت شهید رییسی بر این است که مسائل اربعین در مدت باقی مانده دولت سیزدهم به سرانجام برسد و ان‌شاءالله کار باقی مانده‌ای روی زمین نماند.

رئیس ستاد اربعین در پاسخ به این سئوال که آیا تردد با وسیله شخصی امکان‌پذیر است، خاطرنشان کرد: دولت عراق موافقت خود را برای تردد ‌وسیله شخصی به داخل این کشور را اعلام نکرد و می‌گویند ظرفیت لازم برای جاده‌ها وجود ندارد. بنابراین امکان اینکه خودروهای شخصی ما در ایام اربعین به کشور عراق بروند نیز وجود ندارد.

میراحمدی  با بیان این که یکی از دغدغه‌های شهیدجمهور تسهیل‌گری در امور زائران اربعین بود، افزود: تا ۱۰ سال آینده اربعین حسینی در فصل گرما و مهم‌ترین نیاز زائران این است که ما به سرعت از مرز آنها را عبور دهیم و شرایط مطلوب برای آنها فراهم کنیم تا دچار گرمازدگی نشوند. 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی