پایتخت 7 کلید خورد/ این فصل ما را دور هم می نشاند؟

کدخبر: ۶۵۴۸۵۷
اقتصادنیوز :در حالی که سریال پایتخت در مسیر رسیدن به فصل هفتم خود فراز و نشیب زیادی را در جذب مخاطب تجربه کرده است، فیلمبرداری فصل هفتم این سریال شروع شد.
پایتخت 7 کلید خورد/ این فصل ما را دور هم می نشاند؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، نقی نگو نقی! این جملات ما را یاد فصل‌های موفق سریال پایتخت می‌اندازد.در حالی پست بازیگران این سریال خبر از شروع فیلمبرداری فصل هفتم می‌دهد که فصل قبلی این سریال با افت شدید مخاطب روبه‌رو شده بود و تمام فصل ششم آن به اندازه چند قسمت از فصل پنجم مخاطب داشت.

پیش از این فصل‌های اول تا پنجم سریال پایتخت با نویسندگی مرحوم الوند مخاطب خوبی داشته و مورد علاقه مخاطب ایرانی بود.

هومن حاجی‌عبداللهی بازیگر این سریال از شروع فیلمبرداری فصل هفتم گفته است.

هومنهومن

در تمام پروژه‌های هنری توجه به نظر مخاطب و آمار توجه به محتوا می‌تواند به موفقیت فصل‌های بعدی کمک کند.
کارشناس سینما و تلویزیون اسماعیل وکیلی می‌گوید که « یک برند تلویزیونی وقتی با استقبال مخاطب مواجه می‌شود می‌تواند موفقیت‌های خود را تکرار کند،‌ در واقع مردم به شخصیت‌های داستان علاقه‌مند می‌شوند کما اینکه این شخصیت‌ها و تکه کلام‌هایشان است که ماندگار می‌شود. دلیل موفقیت ادامه دار پایتخت همین است.»در مقابل محمد محمدی کارشناس فرهنگی معتقد است که «ویژگی‌های داستانی و خط روایت سریال باعث جذب مخاطب می‌شود،‌ در فصل‌های ابتدایی پایتخت نزدیکی داستان و شخصیت‌ها به فرهنگ ایرانی اسلامی باعث جذب مخاطب شد و در مقابل وقتی نویسنده تغییر کرد و سریال از این اصل خالی شد،‌ مخاطبش را از دست داد.»
خبر مرتبط
شوک بزرگ به طرفداران/ سریال پایتخت 7 این بازیگر را از دست داد

اقتصادنیوز: پیش‌تولید ساخت سریال پایتخت 7 در حال اجرا است اما شوک بزرگتری درباره این سریال از راه رسید و آن هم غیبت یکی از مهمترین بازیگران کلیدی این اثر پرمخاطب است.

در پروسه‌ ساخت ساخت آثار در جهان بررسی فصل‌های موفق و ناموفق به تکرار فصل‌های پرمخاطب سریال‌ها کمک می‌کند.
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی