این سرقت راز سرایدار خانه را فاش کرد/ پلیس از شیوه های نوین استفاده کرد

کدخبر: ۶۵۵۲۷۴
اقتصادنیوز: جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سرایدار یک مجتمع مسکونی که با سوءاستفاده از اعتماد صاحب یکی از واحدهای مسکونی اقدام به سرقت از این خانه کرده بود، خبر داد.
این سرقت راز سرایدار خانه را فاش کرد/  پلیس از شیوه های نوین استفاده کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،    سرهنگ اردشیر نادری در تشریح جزئیات این خبر اظهارکرد: در پی تماس و گزارش یک فقره سرقت از منزل توسط یکی از همسایه‌های واحد مسکونی در محله نیاوران تهران، دستگیری سارق در دستورکار تیم عملیات کلانتری ۱۲۳ نیاوران قرار گرفت. پس از مراجعه ماموران به محل سرقت و بررسی فیلم های ضبط شده توسط دوربین های مداربسته ساختمان و اطراف و همچنین استفاده از شیوه های نوین پلیسی موفق به شناسایی هویت متهم شدند که متهم سرایدار همان ساختمان بوده است.

 نادری افزود: تیم عملیات کلانتری ۱۲۳ با هماهنگی مقام قضائی به مخفیگاه متهم مراجعه کردند و موفق به دستگیری وی شدند. متهم ۲۵ ساله که از اتباع یکی از کشورهای همسایه است، در اعترافات خود گفت که سرایدار این مجتمع مسکونی بوده و صاحب واحد مسکونی، کلید منزل خود را در اختیار وی قرار داده و به مسافرت خارج از کشور رفته است. وی نیز  خیانت در امانت کرده و  مبلغ ۱۵ هزار دلار از منزل صاحب ملک سرقت کرده است.

خبر مرتبط
حوادث رانندگی در این استان چند مصدوم به جا گذاشت

اقتصادنیوز: مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: حوادث رانندگی روز پنج‌شنبه در خراسان شمالی ۹ مصدوم بر جا گذاشت.

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت خاطرنشان کرد: با تکمیل پرونده متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

خبر مرتبط
دومینو حوادث آتش‌سوزی در بیمارستان‌های ایران/ آمار عجیب طی 4 سال +جزئیات

اقتصادنیوز :بعد از حادثه سهمگین پلاسکو در سال 1395، نه‌تنها شاهد توقف این دست حوادث نبودیم، بلکه به صورت زنجیره‌ای ادامه یافت و ساختمان‌ها و مراکز مهمی در شهرهای مختلف کشور طعمه حریق شدند. طی چهار سال اخیر، حدود 12 حادثه آتش‌سوزی در بیمارستان‌های کشور گزارش شد.

 نادری به شهروندان توصیه کرد: در هنگام مسافرت رفتن و یا دوری از خانه از در اختیار گذاشتن کلید منزل خود به افراد غیر قابل اعتماد خودداری کرده و همچنین در صورت مشاهده موارد مشکوک حتما با پلیس تماس بگیرند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی