پاسخ قاطع حزب‌الله به آمریکا: جبهه جنوب لبنان آرام نمی‌شود مگر..

کدخبر: ۶۵۵۷۰۷
یک مقام ارشد حزب‌الله لبنان گفت: کسی که می‌خواهد جنگ در جبهه جنوبی لبنان را متوقف کند، باید صهیونیست‌ها را برای توقف تجاوزات به غزه تحت فشار قرار دهد.
پاسخ قاطع حزب‌الله به آمریکا: جبهه جنوب لبنان آرام نمی‌شود مگر..

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، یک مقام ارشد حزب‌الله لبنان تاکید کرد تا زمانی که تجاوزات صهیونیست‌ها علیه غزه متوقف نشود، هیچ بحثی درباره آرام شدن جبهه جنوب لبنان وجود ندارد.

«محمد رعد» رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان طی سخنانی درباره تحولات مربوط به جنگ با دشمن صهیونیستی اعلام کرد: سرنوشت «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم اشغالگر و ماندن او در قدرت، در گرو ادامه تجاوزات علیه غزه است و نتانیاهو این جنگ را در راستای منافع شخصی خود ادامه می‌دهد.

خبر مرتبط
اسرائیل وحشت زده شد/ ایرانی‌ها در نابودی اسرائیل شوخی نمی‌کنند

رئیس یگان راهبردی نیروی هوایی رژیم صهیونیستی گفت: با گذشت بیش از هشت ماه از جنگ غزه تنها توانستیم ۳۵ تا۴۰ درصد از توانایی های حماس را نابود کنیم.

محمد رعد در واکنش به سفر هیئت‌های غربی و آمریکایی به ویژه سفر اخیر «عاموس هوکشتاین» فرستاده ویژه آمریکا به بیروت با هدف آرام کردن جبهه جنوب لبنان گفت: کسانی که به لبنان می‌آیند و به دنبال نجات صهیونیست‌ها در شمال فلسطین اشغالی هستند، بدانند که مقاومت لبنان برای همبستگی و حمایت از مظلومان در نوار غزه به میدان آمده و تا زمانی که تجاوزات رژیم اشغالگر علیه غزه ادامه داشته باشد، بحثی درباره جبهه جنوب لبنان نداریم.

وی افزود: کسی که می‌خواهد جنگ در جبهه جنوبی لبنان را متوقف کند، باید صهیونیست‌ها را برای توقف تجاوزات به غزه تحت فشار قرار دهد. اشغالگران در دستیابی به اهداف خود در غزه به شدت شکست خورده‌اند و اکنون در سطح سیاسی دچار بحران شده‌اند. کابینه رژیم اشغالگر از هم پاشیده، اختلاف میان صهیونیست‌ها به بالاترین سطح رسیده و اعتراضات گسترده‌ای برای برکناری نتانیاهو برگزار می‌شود.

این مقام حزب الله در واکنش به جنگ روانی رژیم صهیونیستی و حامیان آن علیه لبنان و همچنین ادعاهای کاذبی که اخیراً روزنامه انگلیسی تلگراف مطرح کرده و مدعی شده بود، «حزب الله تسلیحات خود را در فرودگاه بین‌المللی بیروت نگهداری می‌کند»، اظهار داشت: این‌ها شایعاتی ساختگی از سوی دشمن و در راستای منافع صهیونیست‌ها هستند که متاسفانه برخی رسانه‌های عربی نیز آنها را ترویج می‌کنند.

رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان تاکید کرد: باید در این برهه حساس کنونی، اخبار و تحلیل‌ها را از منابع ذی‌ربط و معتبر که به منافع کشور و ملت اهمیت می‌دهند پیگیری کنیم و اطمینان می‌دهیم که مقاومت دست برتر را دارد و به خواست خداوند به زودی شکستی فاجعه بار به دشمن تحمیل خواهد کرد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی