ظریف: دنباله رو شهدا هستیم/مردم بزرگترین نماد توانمندی کشور هستند

کدخبر: ۶۵۵۷۴۷
اقتصادنیوز: وزیر سابق امور خارجه تاکید کرد: ما دنباله رو شهدا هستیم و آنها برای آزادی و استقلال ایران جان خود را فدا کردند.
ظریف: دنباله رو شهدا هستیم/مردم بزرگترین نماد توانمندی کشور هستند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، محمدجواد ظریف شامگاه سه شنبه در جمع حامیان پزشکیان در سالن هلال شهر زنجان گفت: با گرامیداشت یاد شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی، سردار شهید قاسم سلیمانی، شهید آیت الله رئیسی و دکتر امیرعبدالهیان، گفت: ما دنباله رو شهدا هستیم و آنها برای آزادی و استقلال ایران جان خود را فدا کردند و تا ابد وام دار شهدا هستیم و هیج وقت برای آزادی و استقلال ایران معامله نخواهیم کرد.

خبر مرتبط
ظریف: همه ما باید بدانیم فرق می‌کند چه کسی در پاستور بنشیند

ظریف با بیان اینکه ما اجازه می‌دهیم که حتی همین اقلیت سرکوب گر در جلسه ما حضور داشته و احساس آرامش کنند، بیان کرد: ما وظیفه داریم تا پای جان برای شما مردم باشیم.

وی با تاکید بر اینکه مردم بزرگترین نماد توانمندی کشور هستند، افزود: آنان در طول تاریخ ایران را حفظ کردند و توانستند ملت سربلند ایران نگهدارند.

ظریف ادامه داد: مردم بزرگترین نعمت هستند و نباید این مردم را تهدید کرد بنابراین هیچ قدرتی نمی‌تواند یک ایرانی را تهدید کند اگر توانستیم در برابر ۶ قدرت بزرگ بایستیم و حق این مردم را از قلدران بگیریم برای این بود که شما مردم در سال ۹۲ با حضور ۸۲ درصدی در انتخابات حضور داشتند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی