جزئیات برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در خارج از کشور/اوراق ارسال شد

کدخبر: ۶۵۵۸۶۰
اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت خارجه گفت: همه اقدامات و تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات در خارج از کشور فراهم آمده است. امکانات و اوراق لازم برای برگزاری این انتخابات در شعب اخذ رای به مقاصد مربوطه ارسال شده است.
جزئیات برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در خارج از کشور/اوراق ارسال شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، «ناصر کنعانی» در نشست خبری، در مورد انتخابات در خارج از کشور، اظهار داشت: کمتر از ۴۸ ساعت تا برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری فاصله داریم. دستگاه دیپلماسی مبتنی بر وظیفه ذاتی خود برای برگزاری پرشکوه انتخابات در خارج از کشور همه تلاش‌ها و ابتکار عمل‌های خود را به کار بسته است و تا امروز روزهای بسیار پرکاری را پشت سر گذاشته است.

وی ادامه داد: همه اقدامات و تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات در خارج از کشور فراهم آمده است. امکانات و اوراق لازم برای برگزاری این انتخابات در شعب اخذ رای به مقاصد مربوطه ارسال شده است.

سخنگوی وزارت خارجه عنوان کرد: ارتباطات میان وزارت خارجه و مسوول ستاد برگزاری انتخابات در خارج از کشور، به طور مستمر با نمایندگی‌های ایران در خارج برقرار است و اطمینان حاصل شده که امکانات لازم برای اخذ رای به همه نمایندگی‌ها برای دایر کردن شعب اخذ رای ارسال شده است.

وی گفت: اعضای مجری و ناظر بر انتخابات در خارج از کشور از ایرانیان مقیم خارج هستند که در روند برگزاری نقش مستقیم و تعیین کننده دارند.

کنعانی افزود: همانطور که در داخل کشور اهتمام جدی برای برگزاری انتخابات وجود دارد، در خارج از کشور نیز شاهد مشارکت حداکثری ایرانیان مقیم خارج از کشور باشیم لذا حتماً بر جلب مشارکت ایرانیان مقیم کشورهای مختلف در پای صندوق‌های رای تاکید داریم.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی تصریح کرد: همانگونه که رهبری هم تاکید دارند مشارکت حداکثری مردم زمینه ساز قدرت و اقتدار ملی است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی