خلوتی معابر پایتخت در اولین روز هفته

کدخبر: ۶۵۶۳۷۶
اقتصادنیوز: معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از حجم کم ترددها و خلوتی معابر خبر داد.
خلوتی معابر پایتخت در اولین روز هفته

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، سرهنگ فیروز کشیر معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، درباره ترافیک امروز شهر تهران گفت: با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز شنبه ۹ تیر ماه ۱۴۰۳ از سطح معابر بزرگراه‌هایی شهر تهران انجام شد، شاهد حجم کم ترافیک در سطح معابر پایتخت بودیم.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: ترافیک در بزرگراه‌های آبشناسان، همت، حکیم، شهید سلیمانی، بابایی، چمران، شیخ فضل‌ا...، زین‌الدین، محمدعلی جناح روان و تهران کرج در هر دو مقطع در حال حرکت است.

سرهنگ کشیر ادامه داد: در بزرگراه صیاد شیرازی مقطع شمال به جنوب و همچنین در مقطع جنوب به شمال نواب از مقطع پل امام خمینی در باند اصلی (ره) بار ترافیکی ورود به هسته مرکزی شهر را مشاهده می‌کنیم.

خبر مرتبط
پیشنهاد برکناری زاکانی به شورای شهر تهران

دو نامزدی که در واپسین ساعات و به‌رغم قول صریحی که در مقابل بینندگان داده بودند، انصراف دادند و شهامت آن را هم نداشتند تا بگویند به سود کدام‌یک از دو نامزد دیگر (سعید جلیلی و محمدباقر قالیباف) کنار رفته اند.

وی افزود: در محدوده بزرگراه‌های یادگار امام (ره)، امام علی (ع)، آزادگان و خیابان آزادی شاهد حجم کم ترددها و خلوتی معابر و به همین نسبت احتمال افزایش سرعت‌ها در این مقاطع هستیم.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از رانندگان خواست با توجه به خلوتی معابر و حجم کم ترددها با سرعت مجاز تردد کرده و از سبقت در معابر خلوت جدا خودداری کنند تا شاهد حوادث تلخ و دلخراش در سطح معابر شهر نباشیم.

سرهنگ کشیر همچنین از راکبان موتورسیکلت خواست به هیچ عنوان وارد تونل‌های سطح شهر به دلیل انباشت گازهای آلاینده و احتمال واژگونی و تصادفات نشوند و با این اقدام و تخلف جان خود و دیگران را به خطر نیاندازند.

خبر مرتبط
پله‌های برقی تهران ساماندهی می‌شود؟

اقتصادنیوز: معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از ساماندهی پله‌های برقی تهران خبر داد.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از شهروندان خواست با مدیریت زمانی خوبی که در ابتدای هفته مشخص کرده‌اند به موقع به مقاصد و محل کار خود برسند و ترافیک مصنوعی را در شهر شاهد نباشیم.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی