حمایت این شورا از سعید جلیلی+متن بیانیه

کدخبر: ۶۵۶۴۵۸
اقتصادنیوز: در بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، بر حمایت از سعید جلیلی در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید شده است.
حمایت این شورا از سعید جلیلی+متن بیانیه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای ضمن تقدیر از حضور مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، حمایت خود را از سعید جلیلی اعلام کرد.

در این پیام خطاب به اعضای شوراهای ائتلاف سراسر کشور آمده است: اعضای شورای ائتلاف در همه سطوح کلیه امکانات خود را برای حمایت از برادر گرامی جناب آقای دکتر سعید جلیلی به کار گیرند و مردم عزیز را نیز به مشارکت پر شور در مرحله دوم انتخابات دعوت کنند.

متن کامل بیانیه بدین شرح است:

خواهران و برادران گرامی

اعضای محترم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در سراسر کشور

با تقدیم سلام

اکنون که مرحله اول انتخابات ریاست جمهوری به پایان رسیده و ملت ایران خود را برای شرکت در مرحله دوم آماده می‌کند، لازم می‌داند از همه نامزدها و نیز مردمی که در مرحله اول با حضور در پای صندوق‌های رأی، به تحقق مردم سالاری دینی در جمهوری اسلامی ایران کمک کرده اند تشکر کنم.

استقرار و استمرار مردم سالاری دینی در کشور امری است که اهمیت آن کمتر از اهمیت انتخاب فرد اصلح و انقلابی برای اداره قوه مجریه نیست و این همان نکته‌ای است که رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره بر آن تاکید داشته و مردم را به مشارکت هرچه بیشتر در انتخابات فراخوانده‌اند.

از آنجا که مرحله دوم انتخابات به رقابت میان دکتر سعید جلیلی و دکتر مسعود پزشکیان اختصاص دارد، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی ضمن احترام به شخص آقای دکتر پزشکیان، به دلیل نگرانی‌هایی که به گواهی حافظه سیاسی ملت در دو سه دهه اخیر که بدان گواهی می‌دهد از همه اعضا و هواداران خود در سراسر کشور می‌خواهد تا در سراسر کشور و در همه سطوح کلیه امکانات خود را برای حمایت از برادر گرامی جناب آقای دکتر سعید جلیلی به کار گیرند و مردم عزیز را نیز به مشارکت پر شور در مرحله دوم انتخابات دعوت کنند.

جا دارد از آقایان دکتر قاضی زاده هاشمی و دکتر علیرضا زاکانی و به ویژه آقای دکتر محمد باقر قالیباف که عزم و اراده قطعی خود را برای پشتیبانی از آقای دکتر سعید جلیلی به صراحت اعلام کرده اند، سپاسگزاری شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی