اذعان فرمانده اسرائیل به قدرت حماس/ادعای نتانیاهو غلط از آب درآمد

کدخبر: ۶۵۶۴۶۹
اقتصادنیوز: یک فرمانده صهیونیست برخلاف ادعاهای نتانیاهو به توان بالای نظامی حماس اذعان کرد و گفت که از بین بردن حماس در رفح حداقل دو سال زمان می‌برد.
اذعان فرمانده اسرائیل به قدرت حماس/ادعای نتانیاهو غلط از آب درآمد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، فرمانده لشکر 12 ارتش رژیم صهیونیستی امروز شنبه اذعان کرد که برای نابودی نیروهای حماس تنها در رفح حداقل به دو سال دیگر زمان نیاز است.

این اظهات فرمانده صهیونیست در حالی بیان می‌شود که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شده بود که بخش عمده از نیروهای جنبش حماس در رفح نابود شده و تا از بین بردن گردان‌های این جنبش در رفح فاصله زیادی نمانده است.

فرمانده صهیونیست در ادامه گفت که هر کس گمان می‌کند آژیرهای هشدار در فلسطین اشغالی طی یک سال آینده متوقف خواهد شد، در حال گمراه‌سازی است.

او تاکید کرد که ماموریت نابودی حماس کار آسانی نیست و این امر به زمان و فشار نظامی بسیار زیادی نیاز دارد؛ زیرا جنگ در رفح به تدریج در جریان است و مبارزان حماس از قبل شرایط ما را کاملاً بررسی کرده‌اند.

فرمانده صهیونیست گفت که مبارزان حماس در رفح به شیوه‌ای کاملاً مستقل عمل می‌کنند و جنگ چریکی را علیه نظامیان اسرائیلی در دستور کار خود دارند و این مسئله رویارویی با آن‌ها را بسیار سخت کرده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی