سودای جدید اسرائیل برای گذرگاه رفح

کدخبر: ۶۵۶۶۴۶
اقتصادنیوز: رسانه‌های اسرائیل از سودای مقامات اسرائیل برای گذرگاه رفح در جنوب نوار غزه پرده برداشتند.
سودای جدید اسرائیل برای گذرگاه رفح

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر به نقل از الجزیره، رسانه‌های رژیم صهیونیستی طرح شوم مقامات این رژیم برای گذرگاه رفح در جنوب نوار غزه را فاش کردند.

خبر مرتبط
رسانه های اسرائیلی خروج از رفح را بررسی کردند/ مسیر آتش بس هموار می‌شود؟

اقتصادنیوز: منابع رسانه‌ای رژیم صهیونیستی اعلام کردند که احتمال دارد خروج قریب‌الوقوع نظامیان صهیونیست از رفح و ورود جنگ رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه به مرحله سوم، مانع از وقوع جنگ در جبهه لبنان شود.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که ارتش این رژیم منطقه حائل را به طول ۱۴ کیلومتر از محور فیلادلفیا گسترش خواهد داد.

این شبکه تلویزیونی صهیونیستی هدف از این اقدام متجاوزانه صهیونیست‌ها را تخریب تونل‌های مقاومت و حفظ آنچه دستاوردهای ارتش رژیم صهیونیستی در رفح خواند، عنوان کرد.

خبر مرتبط
شکار تانک‌های اسرائیل در غزه و رفح توسط گردان‌های قسام

اقتصادنیوز: شاخه نظامی حماس دو تانک مرکاوا، یک نفربر «ببر» و دو خودرو زرهی نظامیان اسرائیل را در غزه و رفح منهدم

همچنین این رسانه صهیونیستی اعلام کرد که قرار است گذرگاه رفح در محلی جدید، در اطراف گذرگاه «کرم ابوسالم» و در نقطه تلاقی مرزها بنا شود.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی مدعی شد که این رژیم، مصر، فلسطینیان و آمریکا در مدیریت گذرگاه جدید رفح به صورت مشترک نقش ایفا خواهند کرد.

این رسانه عبری زبان تصریح کرد که بر اساس برآوردهای صهیونیستی حمله به رفح به وضعیتی رسیده است که رژیم صهیونیستی می‌تواند نیروهای تاکتیکی خود را از این منطقه خارج کند.

گفتنی است چندی پیش گذرگاه زمینی رفح در جنوب نوار غزه پس از اشغال از سوی ارتش متجاوز رژیم صهیونیستی به کلی به آتش کشیده و تخریب شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی