جهاد اسلامی فلسطین این پایگاه اسرائیل را موشک‌باران کرد

کدخبر: ۶۵۶۶۷۱
اقتصادنیوز: شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین از حمله موشکی به یکی از مواضع نظامی ارتش اسرائیل خبر داد.
جهاد اسلامی فلسطین این پایگاه اسرائیل را موشک‌باران کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر به نقل از الجزیره، با وجود گذشت ۲۶۸ روز از آغاز عملیات طوفان الاقصی در هفتم اکتبر سال گذشته میلادی حملات موشکی گروه‌های مقاومت فلسطین علیه مواضع ارتش رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد.

خبر مرتبط
حمله مقاومت لبنان به تجهیزات جاسوسی رژیم صهیونیستی/اصابت موشک‌های لبنان به اهداف

اقتصادنیوز: منابع در مورد تازه‌ترین تحولات درگیری میان رژیم صهیونیستی و حزب‌الله لبنان، از حملات موشکی مقاومت لبنان به پایگاه و مناطقی در شمال فلسطین اشغالی خبر می‌دهند.

گردان‌های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) اعلام کرد که موضع نظامی صهیونیستی «ناحل عوز» را با چندین موشک «۱۰۷» هدف قرار داده است.

گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین) نیز اعلام کرد که یک نفربر «شیزاریت» و یک بولدوزر «دی ۹» ارتش رژیم صهیونیستی را در جنوب شهرک «تل الهوی» واقع در شهر غزه با گلوله‌های «یاسین ۱۰۵» هدف قرار داده است.

۲ تانک مرکاوای ارتش رژیم صهیونیستی نیز در شهرک «الشجاعیه» شهر غزه از سوی مبارزان گردان‌های قسام با گلوله‌های «یاسین ۱۰۵» هدف قرار گرفت.

نیروهای شهید «عمر القاسم» نیز اعلام کرد که مبارزان این نیروها در عملیات مشترک با مبارزان گردان‌های «شهداء الاقصی» نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی را در شرق شهر غزه با گلوله‌های خمپاره هدف قرار داده‌اند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی