فوق‌ستاره والیبال جهان با قرارداد نجومی به لهستان پیوست

کدخبر: ۶۵۷۳۵۲
اقتصادنیوز: ویلفرد لئون در ازای دریافت مبلغ حدود یک میلیون دلار برای یک فصل، تصمیم به بازی در لیگ لهستان گرفت.
فوق‌ستاره والیبال جهان با قرارداد نجومی به لهستان پیوست

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، ویلفردو لئون فوق ستاره والیبال جهان با امضای قراردادی به تیم بوگدانکا لوبلین پیوست. رسانه‌های لهستانی خبر دادند در شرایطی که او پیشنهادهای بهتری از ترکیه و ژاپن داشت، تصمیم گرفت در ازای ۹۰۰ هزار یورو (تقریبا یک میلیون دلار) برای یک فصل به این تیم لهستانی بپیوندد.

به گزارش سایت لهستانی sportowefakty، دریافت کننده کوبایی‌الاصل تیم ملی لهستان از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ برای زنیت کازان بازی کرد و با این تیم چهار بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد. او سپس به مدت شش سال برای پروجیا ایتالیا بازی کرد و با لورنزو برناردی، ویتالی هاینن، نیکولا گربیچ، آندره آناستازی و آنجلو لورنتستی عملکرد بسیار خوبی داشت.  یک اسکودتو، ۳ جام حذفی ایتالیا، ۴ سوپرکاپ ایتالیا و ۲ جام جهانی باشگاه ها مهمترین افتخارات لئون در ایتالیا بود.

هواداران تیم ملی لهستان مدتها بود رویای بازی کردن او را در پلاس لیگا داشتند و این اتفاق تابستان امسال محقق شد و لئون تصمیم گرفت برای اولین بار بازی در لیگ لهستان را تجربه کند.

خبر مرتبط
والیبال ایران شکست را به خانه برد/ لیگ ملتهای والیبال تمام شد

اقتصادنیوز: تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی خود از هفته سوم لیگ ملت‌ها برابر آلمان شکست خورد.

این بازیکن از چند تیم ایتالیایی، ژاپنی و ترکیه‌ای پیشنهاد سالی یک میلیون یورو داشت ولی تصمیم گرفت در ازای ۹۰۰ هزار یورو در هر فصل برای بوگدونا بازی کند.  

لئون به دلایل خانوادگی تصمیم گرفت باشگاه لهستانی را انتخاب کند.

میلاد عبادی پور و امین اسماعیل‌نژاد دو ستاره والیبال ایران فصل آینده در لیگ لهستان بازی خواهند کرد و می‌توانند برابر این فوق ستاره قرار گیرند.  

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی