سارقی که در پایتخت با سلاح سرد به پلیس حمله کرد در دام افتاد

کدخبر: ۶۵۸۵۱۹
اقتصادنیوز: سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارقی که در مقابل چشمان پلیس از خانه‌ای سرقت کرده بود، خبر داد.
سارقی که در پایتخت  با سلاح سرد به پلیس حمله کرد در دام  افتاد

به گزارش  اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سرهنگ امیر هوشنگ امیری در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، عوامل کلانتری ۱۰۲ پاسداران در ساعت پنج بامداد روز گذشته در حال گشت زنی در موقعیت خیابان جعفریان تهران بودند که متوجه باز بودن در یکی از ساختمان‌های مسکونی شدند و همین موضوع شک آنان را برانگیخت.

وی با بیان اینکه ماموران کلانتری برای بررسی موضوع وارد عمل شدند، گفت: ماموران در حال مراقبت از محل مورد نظر بودند که ناگهان فردی سراسیمه و به همراه مقدار زیادی لوازم از خانه خارج شده و به سمت یک دستگاه خودرو سواری رفت.

سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه با نزدیک شدن ماموران به این فرد، متهم ابتدا قصد متواری شدن از محل را داشت، گفت: متهم  هنگامی که ماموران را سد راه خود دید با یک قبضه سلاح سرد به سمت آنان حمله‌ور شد که با آمادگی و هوشیاری عوامل پلیس زمینگیر و دستگیر شد.

خبر مرتبط
پلیس بین الملل در تعقیب دختر و پسر فراری به افغانستان

اقتصادنیوز: چندی قبل مرد میانسالی به پلیس رفت و از ناپدید شدن دختر 18 ساله اش خبر داد.

امیری با اشاره به انتقال متهم به مقر انتظامی و انجام بازجویی از وی گفت: متهم ۳۶ ساله که دارای چندین مورد سابقه دستگیری بود، در جریان بازجویی‌های انجام شده معترف شد که با تخریب قفل‌های انباری سه واحد مسکونی در ساختمان تعداد زیادی شیر آلات، ابزار آلات، موجود در انباری‌های این ساختمان‌ها را سرقت کرده و در حال خروج از خانه بود که ازسوی پلیس دستگیر شد.  

سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه مالکین انباری ها شناسایی شدند خاطر نشان کرد: متهم در همان تحقیقات اولیه به پنج فقره سرقت مشابه دیگر اعتراف کرد. در همین راستا نیز تحقیقات برای کشف جزئیات پرونده همچنان ادامه دارد. متهم نیز به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

خبر مرتبط
مأمور پلیس به محکوم شد/ ماجرای شلیک مرگبار به متهم فراری

اقتصادنیوز: زمستان سال 1399 مأموران پلیس در یکی از خیابان‌های نعمت‌آباد به راننده یک دستگاه پراید که در حاشیه خیابان متوقف شده بود، مظنون شدند و هنگامی که قصد بازرسی خودرو را داشتند راننده پا به فرار گذاشت.

وی با تاکید بر اینکه ساکنان آپارتمان‌های مسکونی حتما باید از بسته بودن در ورودی ساختمان مطمئن شوند، گفت:‌همچنین توصیه می‌شود که انباری ها و مشاعات ساختمان به دوربین مداربسته مجهز و از قفل های ضد سرقت برای بستن در انباری استفاده شود.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی