ماجرای عاشق شدن رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل

کدخبر: ۶۵۸۵۷۱
اقتصادنیوز :رعنا آزادی‌ور و همسرش مهدی پاکدل، برای اولین بار، ماجرای آشنایی‌شان را تعریف کردند. مهدی پاکدل از ویژگی‌های اخلاقی خاص رعنا آزادی‌ور صحبت کرد.
  ماجرای عاشق شدن رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل

به گزارش اقتصادنیوز به نمناک، رعنا آزادی ور و همسرش مهدی پاکدل زوج بی‌حاشیه سینما که فعالیت چندانی در صفحه مجازی‌شان نیز ندارند،مهمان برنامه 360 عادل فردوسی‌پور شدند و با عادل و محمد بحرانی  به گپ و گفت نشستند. نه تنها تیپ و استایل قشنگ این زوج در برنامه عادل مورد توجه کاربران فضای مجازی  قرار گرفت بلکه طریقه آشنایی مهدی پاکدل و سمیرا زخمی کاری، اخلاق واقعی رعنا آزادی ور در خانه،تعریف مهدی پاکدل از همسرش،قدردانی رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل از عادل فردوسی‌پور نیز مورد توجه واقع شد.  

رعنا آزادی ور در برنامه عادل درباره نحوه آشنایی با همسرش مهدی پاکدل چنین گفت :من و مهدی قبلاً با هم کار کرده بودیم اما سر کار آقای شجریان من مهدی رو بعد از شش هفت سال دیدم و ابر می‌بارد کار خودش رو کرد.

مهدی پاکدل در سال 1385 با بهنوش طباطبایی ، بازیگر سینما و تلویزیون، ازدواج کرد و در سال 1395 هم از یکدیگر جدا شدند.در آبان 1399، عاطفه رضوی  با انتشار پستی در اینستاگرام ازدواج پاکدل با رعنا آزادی ور را تبریک گفت.

 رعنا آزادی‌ور بازیگر نقش سمیرا در سریال زخم کاری که مطابقتی علنی و بی‌واسطه با کاراکتر لیدی مکبثِ شکسپیر دارد و کاراکترش را به بی‌رحمی، خون‌خواری و خشونت سوق می‌دهد، در زندگی واقعی تفاوت فاحشی با نقش سمیرا زخم کاری دارد، چنان که همسرش مهدی پاکدل در برنامه 360 عادل فذردوسی پور به تعریف و تمجید عاشقانه از او می پردازد. مهدی پاکدل بعد از شوخی محمد بحرانی با سمیرای زخم کاری و کتک کاری جواد عزتی  توسط او گفت:

ببینید رعنا خیلی جالبه،همیشه همین قدر خنده رو هست،یکی از مطالبی که من به رعنا گفتم بیا بریم برنامه 360 اینه که سمیرا رو بشوره ببره و مردم خود واقعیت رو ببینن که چقدر مهربون و باحال و سرحالی.

 VljsykWtTe4X

رعنا آزادی ور نیز در ادامه صحبت های همسرش عنوان نمود:

آدم‌ها همش دچار اشتباه میشن راجع به من و فکر می‌کنن همونقدر عصبی و تلخ هستم،یه ذره منو راستش اذیت می‌کنه ولی شغل ما همینه و من عادت کردم.

 رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل در برنامه 360 از عادل فردوسی پور قدر دانی کرده و عنوان نمودند:

قدردان شما هستیم بسیار، نسل ما. امیدوارم که زودتر گزارش‌هاتون رو بشنوم و کیف کنم.

در ادامه عادل با تشکر از این زوج بازیگر گفت:

حالا شایدم شد، انشالله که بشه.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی