خشم نتانیاهو از اظهارات سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی

کدخبر: ۶۵۸۵۹۰
اقتصادنیوز: رسانه‌های صهیونیستی گزارش دادند که نتانیاهو از اظهارات دانیل هاگاری سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی درباره باقی‌ماندن حماس در غزه بعد از جنگ انتقاد کرده است.
خشم نتانیاهو از اظهارات سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی پیش تر گفته بود که حماس در غزه حتی پس از پنج سال باقی خواهد ماند.

این برای سومین بار است که اظهارات هاگاری باعث انتقاد مقام‌های امنیتی و سیاسی رژیم صهیونیستی و در رأس آنها نتانیاهو شده است.

به گزارش ایرنا، شکست از مقاومت فلسطین و لبنان، تنش‌ها بین مقامات رژیم اشغالگر را افزایش داده است و مخالفان کابینه حاکم خواستار برگزاری سریع تر انتخابات زودهنگام و برکناری نخست وزیر هستند.

پس از گذشت ۹ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود. رژیم صهیونیستی پس از ۹ ماه به اهداف اعلام شده خود یعنی نابود کردن حماس و بازگرداندن اسیران صهیونیست از نوار غزه نرسیده است.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • رصد «اقتصادنیوز» از بازار خودروهای داخلی

   اقتصادنیوز: بازار خودروهای داخلی و مونتاژی امروز شاهد افت قیمت ۵ تا ۳۰ میلیونی بود؛ برخی خودروها بدون تغییر قیمت ماندند.

  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی