پژمان جمشیدی از همسرش جدا شده است؟

کدخبر: ۶۵۸۷۲۶
اقتصادنیوز: بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی با مشکل بزرگی روبرو شده است.
پژمان جمشیدی از همسرش جدا شده است؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبر ورزشی، پژمان جمشیدی بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی که چندسالی است وارد عرصه بازیگری شده، چند شب پیش مهمان ویژه برنامه یورو ۲۰۲۴ عادل فردوسی پور بود و مقابل این مجری به نام و همچنین محمد بحرانی نشست.

خبر مرتبط
پژمان جمشیدی ازدواج کرد؟+ فیلم

پژمان جمشیدی در گفتگو با عادل فردوسی پور گفت: خیلی دیر شده، تصمیم گرفتم خانواده تشکیل بدم ۴۶ سالم شده، الان هم دیر شده، آرزویم داشتن یک بچه بود./فوتبال۳۶۰

او که با پیراهنی مشکی در این برنامه حضور داشت، صدای گرفته‌اش مورد توجه مخاطبان و هوادارانش قرار گرفت. در این مصاحبه خبری از پژمان جمشیدی پرانرژی و خوش خنده نبود و او در لابه‌لای حرفهایش گفت که مشکلی برایش پیش آمده و از مردم خواست تا برایش دعا کنند و انرژی‌های مثبتشان را برای او بفرستند.

حالا یک روزنامه ورزشی مدعی شده که ستاره ورزشی سینمای ایران از نوعروسش جدا شده و کدهایی که داده ما را به اسم پژمان جمشیدی می‌رساند.

بازیکن سابق پرسپولیس مدتی پیش بود که خبر عروسی و متاهل شدنش در رسانه‌ها پخش شد و در مصاحبه با فردوسی‌پور هم این خبر را تایید کرده بود. حالا به نظر می‌رسد جدایی او از همسرش حال و روز ستاره این روزهای سینمای ایران را برهم زده و آقای فوتبالیست - بازیگر دچار افسردگی شده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی