عروسی خاطره اسدی در ایتالیا+عکس

کدخبر: ۶۵۸۸۱۶
اقتصادنیوز : عکس عروسی خاطره اسدی بازیگر سینما و تلویزیون و همسرش در ایتالیا که در صفحه رسمی خود منتشر کرد را مشاهده میکنید.
 عروسی خاطره اسدی در ایتالیا+عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک، خاطره اسدی بازیگر با انتشار تصویری از مراسم ازدواجش، صفحه رسمی خود را بروز کرد. این تصویر که قابی از او در آینه‌بغل ماشین عروس در خیابان‌های میلان را نشان می‌دهد در واقع به مناسبت سالگرد ازدواجش منتشر شده است و خانم بازیگر خود به کلمه anniversary اشاره کرده است و از اطلاعات مختصر مفید منتشر شده در این عکس ، پیداست که او و همسرش مراسم ازدواج خود را سال پیش در ایتالیا برگزار کرده‌اند. 

 kYjIAMGv79Jo

خاطره اسدی بازیگر سینما و تلویزیون متولد مهر 1362 است. او فارغ‌التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه هنر و معماری دانشگاه آزاد بود و فعالیت هنری خود را با فیلم دیشب بابا تو دیدم آیدا شروع کرد. خاطره اسدی ازدواج کرده ولی تاکنون عکس تایید شده ای تحت عنوان خاطره اسدی و همسرش منتشر نشده است.

 خاطره اسدی در آثاری چون سقوط یک فرشته، ممنوعه، برف روی شیروانی داغ، دیشب بابا تو دیدم آیدا، شبانه‌روز، هفت دقیقه تا پائیز، خشکسالی و دروغ و نقطه کور و... ایفای نقش کرده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی