ادارات این استان هم تعطیل شد/ کنکور برقرار است

کدخبر: ۶۵۸۹۸۵
اقتصادنیوز: معاون توسعه و منابع انسانی استانداری البرز گفت: بر اساس تصمیم کارگروه شرایط اضطرار استان، فردا پنجشنبه ۲۱ تیر ماه با هدف مدیریت مصرف انرژی، تمامی دستگاه‌های اجرایی استان و بانک‌ها تعطیل است ولی آزمون کنکور سراسری و امتحانات دانشگاه‌های استان برقرار است.
ادارات این استان هم تعطیل شد/ کنکور برقرار است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، «کاوه حدادپور» چهارشنبه شب افزود: تصمیم برای این تعطیلی با توجه به درخواست شرکت توزیع نیروی برق و گزارش سازمان هواشناسی، پیرامون افزایش بی سابقه دما و روند افزایشی مصرف برق، با موافقت استاندار البرز به منظور حمایت از بخش کشاورزی، صنعت و عدم قطع برق خانگی تمام دستگاه های اجرایی بانک‌ها و بیمه های استان به استثناء واحدهای ذیربط در مراکز درمانی دستگاه.های خدمات رسان اتخاذ شد.

حدادپور گفت: کلاس های تمام موسسات و آموزشگاه‌های زبان اعم از دولتی و غیر دولتی و پایگاه اوقات فراغت تابستانی تعطیل خواهد بود.

وی تاکید کرد: فعالیت تمام معادن و کارگاه‌های عمرانی منشا گرد و خاک تعطیل اعلام و اداره کل حفاظت محیط زیست و اداره کل صنعت معدن تجارت ملزم به نظارت به این قبیل واحدها است.

خبر مرتبط
پرواز «هما» در رشته‌کوه‌های البرز و زاگرس/ جولان پرنده افسانه‌ای در ایران؟

اقتصادنیوز: در هفته‌های اخیر خبرهایی از رویت هما یا همان کرکس ریش‌دار و کرکس مصری منتشر شده است این در حالیست که به گفته یک عضو کارگروه حفاظت از کرکس اتحادیه حفاظت از طبیعت هیچ کدام از این دو گونه در ایران کمیاب و نایاب نیستند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی