مجوزی که رهبری به دولت دادند

کدخبر: 389134
اقتصادنیوز : رئیس جمهور اعلام کرد؛ از مقام معظم رهبری تشکر می کنم که از سال های اولیه دولت یازدهم بنده از ایشان درخواست کردم هشت میلیارد دلار از صندوق توسعه برای طرح آب و خاک در غرب و شمال غرب کشور برداشت کنیم و ایشان موافقت کردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  خبرگزاری خبرآنلاین، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی، مراسم بهره‌برداری و افتتاح طرح‌های آب و خاک و منابع طبیعی وزارت جهاد کشاورزی در استان‌های اردبیل، خوزستان و گلستان گفت: در این ۷ سال کار بزرگی در بخش کشاورزی انجام گرفته است. البته اصل کار کشاورزی بر  عهده کشاورزان است اما در زمینه سرمایه گذاری های بزرگ، دولت باید وارد شود و مردم توان این کار را ندارند. بنده در همین جا از مقام معظم رهبری تشکر می کنم که از سال های اولیه دولت یازدهم بنده از ایشان درخواست کردم هشت میلیارد دلار از صندوق توسعه برای طرح آب و خاک در غرب و شمال غرب کشور برداشت کنیم و ایشان موافقت کردند.

 در جنگ تحمیلی اقتصادی هستیم

رئیس جمهور ادامه داد: این همه سدی که ساخته شده است و کانال هایی که ایجاد شده و همچنین تحول های شگرف در عرصه کشاورزی، بخشی از آن به این ۸ میلیارد دلاری باز می گردد که ما در این زمینه توانستیم خرج کنیم و تحول بزرگی را به وجود بیاوریم.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما