بایدن: میلیون‌ها آمریکایی کار و احترام خود را از دست داده‌اند

کدخبر: 389890
اقتصاد نیوز : رئیس جمهور آمریکا با تشدید شیوع کرونا در کشورش امروز در پیامی اعلام کرد: میلیون ها آمریکایی بدون اینکه خطایی مرتکب شده باشند، شغل، حقوق و احترام خود را از دست داده اند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا امروز یکشنبه در پیامی توئیتری نوشت: میلیون ها آمریکایی بدون اینکه خطایی مرتکب شده باشند، به سبب همه گیری ویروس کرونا، شغل، حقوق و احترام خود را از دست داده اند.

رئیس جمهور آمریکا در تلاش برای بزرگنمایی اقدامات دولت نوپای خود ادامه داد: برنامه من در زمینه نجات آمریکا با تمدید بیمه های بیکاری به مردم اطمینان لازم را می دهد!

این در حالیست که آمریکا علیرغم ادعاهای مقامات این کشور از لحاظ آمار مبتلایان و جان باختگان ویروس کرونا رتبه نخست را در جهان به خود اختصاص داده است.

«آنتونی فائوچی» مدیر موسسه ملی بیماری‌های عفونی و آلرژی آمریکا دیروز هشدار داد که تا ۲ ماه دیگر یعنی اواسط بهار، کرونای انگلیسی به گونه غالب در آمریکا تبدیل خواهد شد.

وی در این باره گفت: پیش بینی می شود که تا اواخر ماه مارس و اوایل آوریل، گونه انگلیسی بیش از پیش در آمریکا شایع شود.

البته فائوچی گفت هنوز مشخص نیست که این وضعیت درباره گونه آفریقای جنوبی که حتی عفونی تر نیز هست؛ صادق باشد.

کرونای انگلیسی تاکنون به ۲۸ ایالت آمریکا راه یافته و ۳۱۵ آمریکایی را نیز مبتلا کرده است.

سرعت انتشار این گونه بیشتر و قابلیت بیماری زایی آن شدیدتر است حال آنکه در مقایسه با گونه های قبلی، جوانان بیشتری را درگیر می کند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما