محمود احمدی نژاد در انتخابات ۱۴۰۰ ثبت‌نام خواهد کرد

کدخبر: 390436
اقتصاد نیوز : محمدحسن ‌قدیری‌ ابیانه گفت: احمدی‌نژاد دیگر اعتقادی به روحانیت، ولایت فقیه و مرجعیت ندارد و به همین دلیل از دایره نظام خارج شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اعتمادآنلاین، حرف‌ها و فعالیت‌های سیاسی این روزهای محمود احمدی‌نژاد، رئیس دولت‌های نهم و دهم، همچنان ادامه دارد. احمدی نژاد این روزها هر کاری می‌کند تا از یادها نرود؛ رفتارهایی که بسیاری آن را به عزم او برای کاندیداتوری در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در خرداد سال ۱۴۰۰ ربط می‌دهند.

محمدحسن ‌قدیری‌ ابیانه، فعال سیاسی اصولگرا، در این ‌باره اظهار کرد: محمود احمدی‌نژاد به قدرت چسبیده است و به همین دلیل حتماً در انتخابات ۱۴۰۰ ثبت‌نام خواهد کرد و حتماً هم از سوی شورای نگهبان رد صلاحیت خواهد شد. البته خودش می‌داند که احتمال حضورش در انتخابات ریاست‌جمهوری بعید است با این حال با انجام دادن بعضی کارها دنبال این است که طرفدارانش به سیستم برای تایید او فشار بیاورند.

او در ادامه گفت: احمدی‌نژاد و طرفداران او گمان می‌کنند هنوز هم پایگاه رأی بالایی دارند؛ آنها نمی‌دانند فقط کسانی دوباره به او رأی خواهند داد که از مواهب یارانه نقدی بهره برده‌اند اما با طرز تفکر و رفتار او آشنایی ندارند. در واقع مردم مناطق محروم هم اگر از طرز تفکر این شخص مطلع شوند، مطمئناً از او روی برمی‌گردانند.

قدیری ابیانه تصریح کرد: احمدی‌نژادی که برای تولد مایکل جکسون پیام می‌فرستد و به آنجلینا جولی پیام اتحاد می‌دهد با احمدی‌نژادی که شعار عدالت‌طلبی و ساده‌زیستی می‌داد زمین تا آسمان فرق دارد.

این فعال سیاسی اصولگرا توضیح داد: احمدی‌نژاد دیگر اعتقادی به روحانیت، ولایت فقیه و مرجعیت ندارد و به همین دلیل از دایره نظام خارج شده است. آقای مشایی گفته بود، همان‌طور که عصر اسب‌سواری گذشته است دوره اسلام‌گرایی هم گذشته است، و احمدی‌نژاد هم این نگاه را قبول دارد.

محمدحسن ‌قدیری‌ ابیانه در پایان گفت: احمدی‌نژاد خودش بیشترین نقش را در تبدیل شدن به به شخصیتی که امروز از او می‌بینیم، داشته است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما