عارف: هر چه سریعتر واکسیناسیون در کشور انجام شود

کدخبر: 390623
اقتصاد نیوز : عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی به مناسبت درگذشت علی انصاریان و مهرداد میناوند در اثر کرونا نوشت که ضرورت دارد برای حفاظت از جان هم‌وطنان و همچنین نجات کسب‌وکارها و رونق اقتصاد، هر چه سریعتر واکسیناسیون در کشور انجام شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  ایسنا، محمدرضا عارف، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در پیامی در انستاگرام درپی در گذشت مهرداد میناوند و علی انصاریان نوشت: 

تسلیت به ایران.

مرگ هر انسان به خصوص هر ایرانی در این عالم‌گیری کرونا، موجب اندوه و مصیبت است. اما در این روزها، کرونا دو تن از فوتبالیست‌های به‌نام و محبوب ایران را گرفت و دل ایرانیان را بیشتر به درد آورد.

خاطرات شیرین علی آقای انصاریان و آقای مهرداد میناوند در زمین فوتبال و بعد از آن در رسانه، در خاطر و دل مردم به نیکی ثبت گردیده است و ماندگار خواهد بود. روحشان قرین رحمت باد!

من این مصیبت را به دوستان ایشان و بازماندگانشان تسلیت عرض می‌کنم و برایشان صبوری مسئلت دارم.

ما قدردان تلاش و ایثار نگاهبانان سلامت کشور هستیم. طی یکسالی که از اپیدمی ویروس کرونا می گذرد، جامعه پزشکی و درمان کشور نشان داد که نه تنها در عرصه تشخیص و درمان بیماری‌ها در بالاترین سطح علمی قرار دارند بلکه با فداکاری و از خود گذشتگی، در عرصه اخلاق و انسان‌دوستی نیز بینظیرند.

حال که خوشبختانه جهان به فناوری ساخت واکسن کرونا دست یافته است، ضرورت دارد برای حفاظت از جان هم‌وطنان و همچنین نجات کسب‌وکارها و رونق اقتصاد، هر چه سریعتر واکسیناسیون در کشور انجام شود. لذا تا زمان ساخت، تایید و توزیع نهایی واکسن ایرانی، خرید واکسن از کشورهایی که تاییدیه های معتبر از جمله سازمان بهداشت جهانی را داشته باشد اقدامی ضروری، فوری و حیاتی است. این امر باید با جلب اعتماد عمومی همراه گردد.

تیتر یک
  • پس لرزه های حمله موشکی به تاسیسات نفتی عربستان

    در نخستین روز معاملات جهانی، قیمت نفت پس از اتفاق های ژئوپولیتیک در منطقه خاورمیانه وارد کانال ۷۰ دلار شد.

از دست ندهید
بلیط هواپیما