مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

برخورداری از تسلیحات متعارف حق ایران است

کدخبر: 393896
اقتصادنیوز : مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جریان گفتگو با این شبکه یمنی همچنین اظهار داشت: برخورداری از تسلیحات متعارف حق جمهوری اسلامی بوده و قابل مذاکره نیست.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری مهر؛ محمد اسماعیل کوثری  مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران در واقع یک عامل بازدارنده در برابر هرگونه تجاوز خارجی محسوب می شود.

  مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در گفتگو با شبکه یمنی «المسیره» تأکید کرده است که جمهوری اسلامی به هرگونه تجاوز علیه خاک خود پاسخ قاطعانه خواهد داد.

بر اساس این گزارش، مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جریان گفتگو با این شبکه یمنی همچنین اظهار داشت: برخورداری از تسلیحات متعارف حق جمهوری اسلامی بوده و قابل مذاکره نیست.

سردار کوثری در ادامه تأکید کرده است: جمهوری اسلامی ایران هیچگاه به دنبال آغاز جنگ نبوده است. قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران در واقع یک عامل بازدارنده در برابر هرگونه تجاوز خارجی محسوب می شود.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین در خصوص توافق هسته ای نیز خاطرنشان کرد: ما تنها در صورتی به تعهدات خود در چارچوب توافق هسته ای عمل می کنیم که طرف مقابل نیز به تعهداتش پایبند باشد.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما