اولین حمله کیهان به علی لاریجانی پس از ثبت‌نام در انتخابات 1400

کدخبر: ۴۱۲۵۹۲
اقتصادنیوز: کیهان در ستون طنز خود به سخنان علی لاریجانی درباره اینکه اقتصاد نه پادگان است و نه دادگاه واکنش نشان داد و این جملات را مصداق توهین به قوه قضائیه و نیروهای مسلح اعلام کرد.
اولین حمله کیهان به علی لاریجانی پس از ثبت‌نام در انتخابات 1400

به گزارش اقتصادنیوز این روزنامه در ستون گفت‌وشنود که گفته می‌شود توسط حسین شریعتمداری مدیرمسئول آن نوشته می‌شود آورده  است:

  گفت: یکی از نامزدها بعد از ثبت‌نام برای کاندیداتوری ریاست جمهوری گفته است: «تجارت، نظامات پایدار می‌خواهد. حوزه اقتصاد، نه پادگان است و نه دادگاه که با تشر و دستور اداره شود»!

گفتم: ایشان به دو رکن اصلی نظام یعنی نیروهای مسلح و دستگاه قضایی اهانت کرده‌اند! اگر نیروهای مسلح و به قول ایشان پادگان‌ها نبودند چه کسی قرار بود امنیت مردم و تمامیت ارضی کشور را حفظ کند؟! و اگر مبارزه جدی و مثال‌زدنی قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی و غارتگران بیت‌المال نبود که حرامخواران همه مملکت را بلعیده بودند!

در اکوایران ببینید:ادعاهای قبل از انتخابات

گفت: ایشان چندین سال یکی از سران سه قوه بوده است کاش توضیح می‌دادند در آن دوران برای سامان دادن به اقتصاد و مبارزه با مفسدان اقتصادی چه کرده‌اند؟! و بعد علیه نیروهای مسلح و قوه قضائیه نسخه می‌پیچیدند!

گفتم: طرف می‌گفت «نوکوشیمورو» نام یک مرد کره‌ای و یا نام یک جزیره در دریای ژاپن و یا نام همسر پادشاه چین نیست. صدای یکی از جوانان هموطن خودمان است که تَرک موتور نشسته و با اضطراب و لهجه شیرین محلی به راکب موتور می‌گوید نکُشی منو!

کیهان روزنامه‌ای است که با بودجه عمومی اداره می‌شود و طبق قانون نباید به سود یا زیان هیچ نامزدی فعالیت داشته باشد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید