واکنش نتانیاهو به انتشار تصویر اسیر اسرائیلی توسط قسام

کدخبر: 417406
اقتصاد نیوز : نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی انتشار فایل صوتی اسیر صهیونیست دربند گردان‌های شهید عزالدین قسام را "فریبکاری" خواند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنانی نسبت به انتشار فایل صوتی اسیر دربند گردان‌های شهید عزالدین قسام واکنش نشان داد.

وی در این باره گفت: این فایل صوتی منتشر شده توسط گردان‌های قسام یک فریبکاری است و ما به خوبی از وضعیت "هدار گلدین"، "آرون شاوول"، "آبراهام منگستو" و "هشام السید" اسیران خود آگاه هستیم.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی همچنین تاکید کرد که تل‌آویو با قاطعیت و مسئولیت پذیری برای بازگرداندن نظامیان و غیر نظامیان اسیر خود تلاش خواهد کرد.

«یارون بلوم» هماهنگ کننده پرونده اسرا و مفقودان جنگی رژیم صهیونیستی نیز انتشار این فایل را "فریبکاری" خواند.

وی در این باره مدعی شد که "جنبش حماس در پی حملات اخیر به غزه اکنون در تنگنا قرار دارد و دچار مشکل شده است."

بلوم در ادامه گفت که این رژیم قاطعانه برای بازگرداندن شهروندان خود تلاش خواهد کرد.

این اظهارات پس از آن مطرح شد که گردان‌های عزالدین قسام فایل ضبط شده یک اسیر صهیونیستی دربند مقاومت را منتشر کرد که از دولت رژیم اشغالگر می‌خواهد برای آزادی وی اقدام کند.

این اسیر در فایل صوتی مذکور می‌گوید: "من یک سرباز اسرائیلی هستم که در اسارت گردان‌های قسام هستم. امیدوارم که دولت اسرائیل ما را بازگرداند. من تعجب می کنم که آیا رهبران اسرائیل میان سربازان اسیر فرق می‌گذارند و برای آزادی آنها تلاش می‌کنند؟ من هر روز می‌میرم و دوباره زنده می‌شوم، امیدوارم که به زودی در کنار خانواده‌ام باشم ".

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما