مخالفت مجلس با لایحه رتبه‌بندی معلمان؟

کدخبر: 451954
قالیباف گفت: ما در مجلس شورای اسلامی درباره رتبه‌بندی معلمان شاهد اتفاق نظر نمایندگان هستیم. لایحه رتبه‌بندی معلمان بیش از ۲۰۰ رای آورد که چنین رای بالایی در سابقه مجلس کم نظیر است لذا این شایعات و فضاسازی‌ها کذب و کاملا غلط است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، محمد باقری بناب در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۱۲ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی اظهار داشت: اخیرا لیستی در فضای مجازی منتشر شده است مبنی بر اینکه ۱۱۷ نفر از نمایندگان مجلس با لایحه رتبه‌بندی معلمان مخالف هستند.

وی بیان کرد: این در حالی است که همه می‌دانند نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رتبه‌بندی معلمان موافقت دارند و در این زمینه با جدیت پیگیر هستند تا این مساله محقق شود.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به اینکه دو سال تا انتخابات مجلس باقی مانده است، برخی از رقبای سیاسی نمایندگان با انتشار چنین لیست‌هایی در فضای مجازی به دنبال آن هستند که رقبای خود را از گردونه خارج و فضا را متشنج کنند.

باقری تاکید کرد: انتظار ما از هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی آن است که از جایگاه مجلس و نمایندگان دفاع و اعلام کند که این لیست مورد تایید مجلس شورای اسلامی نیست.

محمدباقر قالیباف در پاسخ به این تذکر گفت: ما در مجلس شورای اسلامی درباره رتبه‌بندی معلمان شاهد اتفاق نظر نمایندگان هستیم. لایحه رتبه‌بندی معلمان بیش از ۲۰۰ رای آورد که چنین رای بالایی در سابقه مجلس کم نظیر است لذا این شایعات و فضاسازی‌ها کذب و کاملا غلط است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما