قدردانی دبیرکل جهاد اسلامی از سردار سلیمانی

کدخبر: 466914
اقتصادنیوز: دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین ضمن قدردانی از کمک‌های شهید سلیمانی به گروه‌های مقاومت و مسئله فلسطین در طول سالیان گذشته، اظهار کرد: حاج قاسم در صدر مجاهدان فلسطین قرار داشت که از قدس و فلسطین و از ملت فلسطین دفاع می‌کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، «زیاد نخاله» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سخنانی در مراسم بزرگداشت دومین سالگرد به شهادت رسیدن سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس گفت: به جمهوری اسلامی ایران و مواضع اصولی آن که از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون تغییری نکرده است، می‌بالیم.

المنار گزارش داد، دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین از کمک‌های شهید سلیمانی به گروه‌های مقاومت و مسئله فلسطین در طول سالیان گذشته قدردانی کرد.

وی افزود: حاج قاسم در صدر مجاهدان فلسطین قرار داشت که از قدس و فلسطین و از ملت فلسطین دفاع می‌کرد. 

دبیرکل جهاد اسلامی گفت: موشکهایی که با آن، تل‌آویو هدف قرار گرفت، برای نخستین بار، با نظارت قاسم سلیمانی به دست ما رسید.

نخاله در ادامه افزود: سلیمانی به ما تأکید کرد که هرگز بدون مبارزه، پیروز نخواهیم شد. آری، این مسئله و مقاومت فلسطین است که به دشمن می‌گویند: اگر تمامی سلاحهای دنیا را داشته باشید، ما شما را محاصره می‌کنیم.

وی اظهار داشت: : خون شهید سلیمانی را ریختند؛ زیرا وی، مانع اصلی در برابر سیاستهای آمریکا و رژیم صهیونیستی بود.

دبیرکل جهاد اسلامی گفت: حاج قاسم سرور شهدای مقاومت است، او شهید قدس و شهید فلسطین است.

وی افزود: ما فرزندان فلسطین و ملت فلسطین بعد از بیش از 70 سال جهاد تاکید می‌کنیم که پروژه صهیونیستی باید فروپاشیده شود و اشغالگران از کشورمان خارج شوند.

النخاله گفت: پروژه صهیونیستی در فلسطین مبتنی بر قتل است و این پروژه، پروژه دزدان سرزمین و تاریخ است و امت ما هرگز تسلیم نخواهد شد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما