خط و نشان فرمانده نیروی دریای سپاه برای آمریکایی ها

کدخبر: 472841
اقتصادنیوز: فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: دست مدد الهی به آمریکایی ها در خلیج فارس شش سیلی محکم زد که از آستین رزمندگان اسلام بیرون آمد و توانستیم هیمه آمریکا را خرد کنیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سردار علیرضا تنگسیری در یادواره ۲۲۴ شهید شهرستان سیاهکل، حضور در مجالس شهدا را به دعوت خود شهدا دانست و اظهار کرد: حضور در مجالس شهدا به معنی سلام بر شهداست و شهدا زمانی که ما نیازمند هستیم پاسخ ما را می دهند.

وی شهدا را لنگرگاه انقلاب اسلامی دانست و افزود: در آستانه چهل وچهارمین سال انقلاب اسلامی هستیم و این ایام به شهدا تعلق دارد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران، با اشاره به اخلاص و از خودگذشتگی شهدا، عنوان کرد: شهدا رفتند تا ما بمانیم و به ایرانی بودن خودمان افتخار کنیم.

تنگسیری، با بیان اینکه شهدا با خدا عهد بستند، گفت: انقلاب اسلامی میراث شهداست و وظیفه داریم از میراث شهدا حراست کنیم؛ همچنین مطالعه وصیتنامه های شهدا ضرورت دارد.

وی پشتیبانی از انقلاب و پیروی از ولایت فقیه و توجه به نماز و حفظ حجاب را از محورهای وصایای شهدا دانست و عنوان کرد: مادامی که با شهدا و در مسیر شهدا هستیم، هیچ دشمنی جرات ندارد به ما ضربه بزند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه، با بیان اینکه باید از شهدا مقاومت و ایستادگی در برابر دشمن را بیاموزیم، تصریح کرد: دست مدد الهی به آمریکایی ها در خلیج فارس شش سیلی محکم زد که از آستین رزمندگان اسلام بیرون آمد و توانستیم هیمه آمریکا را خرد کنیم.

وی رمز ایستادگی شهدا در برابر دشمن را با خدا بودن دانست و گفت: مادامی که خدا را داریم، از دشمنان واهمه نداریم و همه این تحریم ها و تهدیدات و مشکلاتی که دشمن برای ما ایجاد کرده، برای پیامبر(ص) نیز وجود داشت و به برکت خون شهدا از این آزمون ها پیروز بیرون خواهیم آمد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه، با بیان اینکه جوانان سلحشور و غیرتمند ایران اسلامی همواره برای عزت کشور ایثار و فداکاری می کنند، متذکر شد: امروز اگر رزمندگان اسلام در دریا مقابل آمریکایی ها می ایستند، برگرفته از ارواح پاک شهداست و دشمن حق ندارد وارد آب های سرزمینی ما شود و حتی در آب های تحت نظارت ما قرار بگیرد.

وی با تاکید بر لزوم توسل به شهدا و ادامه دادن راه آنان، اضافه کرد: باید از انقلاب و رهبری پشتیبانی کنیم تا پرچم شهدا را به دست امام زمان(عج) برسانیم.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی