واکنش حزب الله لبنان به عملیات مقاومت فلسطین در تل آویو

کدخبر: 487283
اقتصادنیوز: حزب الله لبنان طی بیانیه ای ضمن ستودن عملیات اخیر مقاومت فلسطین در تل‌آویو گفت: حزب الله اقدامات قهرمانانه ملت فلسطین و گروه های مقاومت را گرامی داشته و به تمامی مجاهدین و مبارزان درود می فرستد که باعث شده اند تا این رژیم جنایتکار در برابر جهان سردرگم و حقیر ظاهر شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، تارنمای خبری العهد در شماره امروز (جمعه) به نقل از بیانیه مزبور نوشت: نیروهای مقاومت فلسطین بار دیگر توان خود را در رویارویی با رژیم اشغالگر اسراییل به اثبات رساندند و به جنایات مستمر این رژیم پاسخ دندان شکنی دادند.  

حزب الله خاطرنشان کرد: عملیات قهرمانانه شهید مجاهد "رعد فتحی حازم" در تل آویو ضعف رژیم صهیونیستی را به منصه ظهور رساند و نشان داد که نهادهای نظامی و امنیتی این رژیم تا چه اندازه در رویارویی با مجاهد فلسطینی متزلزل و سردرگم و به شدت شکست خورده و ناکام هستند، علیرغم اینکه دشمن از تمامی نهادهای ذیربط خود بهره جسته و بیش از هزار سرباز را به صحنه نبرد وارد کرد.  

بیانیه مزبور تاکید کرد: حزب الله اقدامات قهرمانانه ملت فلسطین و گروه های مقاومت را گرامی داشته و به تمامی مجاهدین و مبارزان درود می فرستد که باعث شده اند تا این رژیم جنایتکار در برابر جهان سردرگم و حقیر ظاهر شود.

به همین مناسبت حزب الله از تمامی آزادگان جهان و ملت های عرب و مسلمان خواست تا با ملت فلسطین همراه و همگام شده و از بذل هر گونه کمک و مساعدت به مردم فلسطین دریغ نکنند.

حزب الله معتقد است که استمرار عملیات کارآمد و موفقیت آمیز ثابت می کند که ملت فلسطین عزم خود را برای ادامه مبارزه تا آزادسازی تمامی فلسطین اشغالی جزم کرده است.

از سوی دیگر گروه‌های مختلف فلسطینی همچون حماس ، جهاد اسلامی ، فتح ، جنبش مردمی فلسطین ، جنبش احرار فلسطین و جنبش خلق برای آزادی فلسطین در واکنش به عملیات تیراندازی پنجشنبه شب در یک باشگاه شبانه تل آویو که ۲ کشته و ۱۶ زخمی برجای گذاشت، اعلام کردند که این عملیات دلیرمردانه نتیجه خشونت‌ها، آزار و اذیت و جنایت‌های این رژیم علیه ملت ما و برآیند خشم فلسطینیان است.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی