جزئیات توقیف شناور حاوی سوخت قاچاق توسط سپاه

کدخبر: 488859
اقتصادنیوز: در هفته اخیر یگان‌های عملیاتی نیروی دریایی سپاه موفق شدند بیش از ۶۵۰ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف، ضبط و شناورهای متخلف را توقیف و به مقامات قضایی محلی تحویل کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نیروی دریایی سپاه، رزمندگان دریادل منطقه دوم و پایگاه امامت نیروی دریایی سپاه موفق شدند یک فروند شناور متخلف حامل ۲۵۰ هزار لیتر و یک شناور دیگر ۱۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق را در آب‌های ساحلی بندر عامری بوشهر در خلیج فارس و بندر جاسک در دریای عمان توقیف کنند.

شناورهای متخلف به همراه خدمه‌های آن توقیف، دستگیر و برای تکمیل روند تحقیقات و سیر مراحل قانونی به مقامات قضایی محلی تحویل داده شدند.

در هفته اخیر یگان‌های عملیاتی نیروی دریایی سپاه موفق شدند با رصد و اشراف اطلاعاتی مؤثر در مجموع بیش از ۶۵۰ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف، ضبط و شناورهای متخلف را توقیف و به مقامات قضایی محلی تحویل کنند.

عملیات های توقیف قاچاق سوخت در هفته اخیر توسط یگان‌های عملیاتی شناوری نیروی دریایی سپاه در منطقه چهارم ندسا و پایگاه امامت جاسک و اخیرأ امروز هم توسط رزمندگان دریادل منطقه دوم نیروی دریایی سپاه و پایگاه دریایی امامت جاسک نیروی دریایی سپاه بوده است.

در اکوایران ببینید؛

مبارزه با قاچاق به ویژه قاچاق سوخت از اولویت‌های مهم و مورد پیگیری مستمر نیروی دریایی سپاه است که در راستای حمایت از تولید ملی و شکوفایی اقتصاد کشور صورت می گیرد و این مهم با ابلاغ و دستور سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه به یگان های عملیاتی این نیرو در سراسر سواحل دریایی برای مقابله جدی با قاچاق های سازمان یافته بویژه قاچاق سوخت انجام می شود.

تیتر یک
  • رونمایی از گروه‌های قرمز بازار سهام امروز؛

    اقتصادنیوز: امروز قیمت سهام اغلب نمادهای بازار افت کرد. گروه‌های بانک‌ها و مؤسسات اعتباری، مخابرات، استخراج کانه‌های…

از دست ندهید
فلای تودی