کنایه جانشین فرمانده کل سپاه به دولت روحانی

کدخبر: 489143
اقتصادنیوز: سردار نجات گفت: ۲ سال پیش، ۲ تابلو پیش روی ما بود؛ یکی تابلوی دولت سابق که معتقد بود باید با آمریکا بسازیم و تا برجام انجام نشود هیچ اتفاقی نمی افتد و حتی برای دسترسی مردم به آب نیز باید تحریم ها برداشته شوند و جریان مقابل، حزب اللهی ها بودند.

 

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز اعلام کرد، سردار «حسین نجات» در مراسم نخستین سالگرد شهادت جانباز سردار« سید محمد حجازی» که در کانون شهید سبحانی سپاه کرج برگزار شد، با اشاره به فرمایش حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه در اسلام بازنشستگی نداریم، بیان داشت: ایشان بیش از ۷۰ سال داشت که با شدت و قوت، چالاکی و بی باکی، انقلاب را رهبری کردند بنابراین نمونه بارزی برای همه ما هستند.

وی به روایات و داستان های قرآنی در خصوص نصرت خداوند به پیامبران و بندگان خاصش اشاره کرد و اظهار داشت: ما روایت این اتفاقات را در قرآن کریم می خواندیم اما درک آن سخت بود تا اینکه در دوران انقلاب و دفاع مقدس، با چشم خود چنین اتفاقاتی را دیدیم و زمانی که صدام به کشور ما حمله کرد، هیچ امکانات و تجهیزاتی در اختیار نداشتیم و با دست خالی به مبارزه با دشمن بعثی پرداختیم.

نجات افزود: ما با گرفتن توپ و تانک از دشمن، یگان تشکیل دادیم و در مقابل حزب بعث ایستادگی کردیم و علیرغم اینکه همه دنیا از صدام حمایت می کردند، بسیجیان دلاور این مرز و بوم با ایمان و اعتقاد به خداوند، در نهایت به پیروزی دست یافتند.

وی اظهار داشت: خداوند در قرآن کریم در مورد جنگ بدر می فرماید «عدد شما کم بود و از دشمن می ترسیدید اما عدد آن ها زیاد بود، شما اسلحه نداشتید اما آن ها داشتند؛ در چنین شرایطی خداوند ایمانتان را دید و با ملائکه خود به شما کمک کرد تا توانستید بر دشمن غلبه کنید. بالعکس در جنگ حنین، چون به کثرت خود غره شدید، خداوند شما را شکست داد».

جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه ثارالله در ادامه سخنان خود با بیان اینکه هر زمان که ما به خداوند اعتماد کردیم، از سختی ها نترسیدیم و مقاومت کردیم، به پیروزی دست یافتیم، گفت: رسول مکرم اسلام (ص) در شعب ابی طالب ۴۰ شبانه روز با گرسنگی جنگیدند و سرانجام خداوند ایشان را فاتح و حاکم بر مکه کرد.

وی بیان داشت: عربستان در صدد برآمده بود که ظرف ۲ الی سه ماه، حوثی ها را نابود کند اما اکنون با گذشت هشت سال از این تصمیم، حوثی ها چنان بلایی بر سر عربستان سعودی آورده اند که کشوری با آن درآمد و امکانات و تجهیزات پیشرفته و حمایت آمریکا و انگلیس، به جمهوری اسلامی ایران التماس می کند که حوثی ها را از جنگ علیه آن ها منصرف کند.

وی افزود: ۲ سال پیش، ۲ تابلو پیش روی ما بود؛ یکی تابلوی دولت سابق که معتقد بود باید با آمریکا بسازیم و تا برجام انجام نشود هیچ اتفاقی نمی افتد و حتی برای دسترسی مردم به آب نیز باید تحریم ها برداشته شوند و جریان مقابل، حزب اللهی ها بودند.

جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه ثارالله با اشاره به اینکه اکنون تحریم ها دور زده می شود و نفت کشور به فروش می رسد، خاطرنشان کرد: رژیم اشغالگر قدس، جنگ نفتکش ها را به راه انداخت و نفتکش های ما را زد اما ما چنان بلایی در زدن کشتی های آن ها در دنیا بر سرشان آوردیم که خودشان جنگ نفتکش ها را متوقف کردند.

 

تیتر یک
  • افت ۱.۵ درصدی ارزش بازار رمزارزها

    اقتصادنیوز : نوسانات در بازار ارزهای دیجیتال محدود شده و بیت کوین در حدود قیمت ۳۰ هزار دلار معامله می شود. اتریوم هم…

از دست ندهید
فلای تودی