دیدار فرمانده کل سپاه با خانواده‌های شهدای حرم مطهر رضوی

کدخبر: 494606
فرمانده کل سپاه با خانواده‌های معظم شهیدان حجت‌الاسلام محمد صادق دارایی و حجت الاسلام محمد اصلانی شهدای جنایت عناصر تکفیری در حرم مطهر رضوی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه با خانواده‌های معظم شهیدان حجت‌الاسلام محمد صادق دارایی و حجت الاسلام محمد اصلانی شهدای جنایت عناصر تکفیری در حرم مطهر رضوی دیدار و گفتگو کرد.

سرلشکر حسین سلامی در این دیدار با پاسداشت یاد، نام و مجاهدت‌های صادقانه این شهیدان گرانقدر، شهادت آنان در ماه مبارک رمضان و با زبان روزه را معنادار و بسیار ارزشمند توصیف کرد و اظهار داشت: این دو شهید عزیز در مسیر شهادت‌های کم نظیر قرار گرفته‌اند و شما خانواده‌های گرانقدر با اهدای این هدایای ارزشمند به اسلام، انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قطعاً به خداوند نزدیکتر و از اجر و پاداش فراوانی نزد او بهره مند شده‌اید.

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه که نام و یاد شهدا برای همیشه باقی خواهد ماند افزود: بی شک تربیت و تولید این سرمایه‌های بزرگ در خانواده و جامعه اسلامی جای تبریک دارد، انسان‌هایی فاضل و با اخلاص که تمام زندگیشان وقف خدمت به مردم مظلوم و محروم جامعه شده بود و هیچ چیزی غیر از شهادت هم نمی‌توانست اجر و پاداش مجاهدت‌های آنان باشد.

وی ادامه داد: این دو شهید نحوه شهادتشان درست شبیه مولایشان امام حسین (ع) و فرزندان و اصحاب ایشان شهادت در اوج مظلومیت بود.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی