سردار جوانی هشدار داد/ دشمنان تلاش می‌کند مردم را از همراهی دولت باز دارند

کدخبر: 495108
اقتصادنیوز: معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:: دشمنان امروز کشور با تحریف و مخدوش کردن ذهن مردم در خصوص اقدامات دولت انقلابی، تلاش می‌کند مردم را از همراهی دولت در اجرای این دولت باز دارند.

 

 

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سردار یدالله جوانی روز شنبه در همایش جهاد تبیین و در جمع فرماندهان و بسیجیان ادارات خراسان رضوی افزود: معاندن جمهوری اسلامی اطلاع دارند که طرح‌های دولت تنها در بستر ثبات جامعه تحقق می‌یابد لذا با بر هم زدن فضای آرامش جامعه به دنبال آن هستند که مانع همراهی مردم با طرح‌های اقتصادی شوند.

وی ادامه داد: طرح اخیر دولت در مردمی‌سازی یارانه، یک اصلاح بزرگ در اقتصاد است و ریشه بسیاری از فسادها را در توزیع یارانه‌ها خواهد سوزاند.

سردار جوانی عنوان کرد: دشمنان امروز کشور با تحریف و مخدوش کردن ذهن مردم در خصوص اقدامات دولت انقلابی، تلاش می‌کند مردم را از همراهی دولت در اجرای این دولت باز دارند.

معاون سیاسی سپاه اظهار داشت: پس از پایان دفاع مقدس، دشمن به این نتیجه رسید که دیگر با چکمه و پوتین نمی‌تواند وارد جنگ با ایران شود، لذا برای مبارزه به روش‌های دیگر روی آورده است.

وی عنوان کرد: مردم ولایت مدار کشور هم بارها این دسیسه‌ها را خنثی کرده‌اند و اکنون راه مقابله با بدخواهان توسل به جهاد تبیین در تمامی عرصه‌های مقاومت است.

سردار جوانی خاطر نشان کرد: بسیاری از جنایات تاریخی علیه مسلمانان و شیعیان از صدر اسلام تاکنون از جمله واقعه عاشورا و حادثه تروریستی اخیر حرم مطهر رضوی ناشی از گمراهی و غفلت عاملان آن بوده است که در مقابل هجمه دشمنان فریب خورده‌اند.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جهاد تبیین را راهکار مبارزه با جنگ نرم دانست و گفت: با پویایی و ارتقای فضای مجازی و همچنین حضور فعال بسیجیان در این عرصه، می‌توان گام خوبی در راستای اجرایی شدن جهاد تبیین برداشت.  

 همایش یک روزه جهاد تبیین با حضور فرماندهان و بسیجیان ادارات خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.

تیتر یک
  • در نظرسنجی کیتکونیوز مطرح شد

    اقتصادنیوز: تحلیلگران کیتکونیوز به آینده طلا در هفته جاری خوش‌بین هستند و پیش‌بینی می‌کنند این فلز گرانبها شاهد افزایش…

از دست ندهید
فلای تودی