تهدید امام جمعه فردیس به افشاگری/ حقایق را شفاف خواهم گفت

کدخبر: 505397
اقتصادنیوز: امام جمعه فردیس در خطبه های نمازجمعه این شهر گفت: نمی‌خواهم سخنی بگویم که نامحرمان و ضد انقلاب سواستفاده کنند اما اگر روزی لازم باشد حقایق را شفاف خواهم گفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، امام جمعه فردیس گفت: در عزل و نصب شهردار ما هرگز مخالف حاکمیت قانون نیستیم، بلکه اصرار بر آن در عالی‌ترین سطح دارم.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم حسینی ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه فردیس اظهار کرد: برخی تبعیض‌ها و بی عدالتی‌ها مردم شهرستان فردیس را اذیت می‌کند، در عزل و نصب شهردار ما هرگز مخالف حاکمیت قانون نیستیم، بلکه اصرار بر آن در عالی‌ترین سطح دارم، اما عزل و نصب فرمایشی در جایی که باید با حق رأی آزادانه و آگاهانه، مستند به دلیل، موجه در اذهان مردم و افکار عمومی باشد، با دستور مقامات صورت می‌گیرد، با روحیه آزادی خواهی آیت الله رئیسی و ماهیت مردم سالاری دینی نظام سازگار نیست.

وی بیان کرد: نمی‌خواهم سخنی بگویم که نامحرمان و ضد انقلاب سواستفاده کنند اما اگر روزی لازم باشد حقایق را شفاف خواهم گفت.

امام جمعه فردیس تصریح کرد: دیشب دیدم یکی از این مقامات، امام جمعه را تهدید به افشاگری می‌نماید، اینجا با صدای رسا می‌گویم که هر کس، کوچک‌ترین سندی از تخلف بنده و خانواده بنده دارد، آشکار کند، هیچ مشکلی نیست، مگر اینکه دروغ بگوید.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی