یک نماینده مجلس مطرح کرد؛

سوپرانقلابی نماها یک روز سابقه جبهه ندارند، آنها دروغ می گویند!

کدخبر: ۵۳۶۰۳۹
اقتصادنیوز: یک عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: اکثریت مطلق نمایندگان درجلسه غیرعلنی مجلس قائل به برخورد با خطاکار بودند،‌ برخورد با خطاکار به معنای برخورد و یا تضعیف یک سازمان و یک نهاد نیست؛ یک شخص خطا کرده و باید پاسخگو باشد.
سوپرانقلابی نماها یک روز سابقه جبهه ندارند، آنها دروغ می گویند!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، مرتضی محمودوند، یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به بیانیه ۲۷۲ نماینده مجلس درباره برخورد قاطع قوه قضائیه با مباشرین جنایت های اخیر گفت: چه بخواهیم و چه نخواهیم رسانه‌های غربی موضوع بیانیه را به این شکل مطرح و پررنگ کردند که نمایندگان ملت ایران حکم به ارعاب،‌ اعدام و قتل عام ملت ایران دادند؛ این بیانیه جنجال وسیعی در داخل و خارج از کشور علیه کشورعزیزمان جمهوری اسلامی ایران راه انداخت. ما هم به هر طریقی خواستیم توضیح دهیم که این موضوع را نمایندگان تایید و امضا نکردند، کسی باور نکرد.

نامه درخواست اعدام معترضان که گفتند 227 امضا دارد، 100 امضا داشت / سوپرانقلابی ها می گویند با دانش آموزان برخورد کنید

بخش هایی از گفت و گوی محمودوند  را در ادامه می خوانید:

*مقام معظم رهبری در بیاناتشان با کسی تعارف ندارند، مقام معظم رهبری در ماجرای فوت «مهسا امینی» با صراحت فرمودند که دلم برای این دختر سوخت؛‌ حضرت آقا این مطلب مهم را بیان کردند که طرح آن از زبان رهبری در حوزه سیاست، ‌امنیت و روابط بین‌الملل به معنای واژه «امنیت پایدار» است، یعنی اینکه ما خیلی برای شهروندان‌مان ارزش قائل هستیم اما خیلی جاها خطاهایی صورت می گیرد که این خطای شخص است نه خطای دستگاه‌، نظام و جمهوری اسلامی و خون شهدا.

تذکر معنادار عضو دفتر رهبر انقلاب به علم الهدی، امام جمعه مشهد

*اکثریت مطلق نمایندگان درجلسه غیرعلنی مجلس قائل به برخورد با خطاکار بودند،‌  برخورد با خطاکار به معنای برخورد و یا تضعیف یک سازمان و یک نهاد نیست؛ یک شخص خطا کرده و باید پاسخگو باشد.

*این شامل قضیه فوت خانم امینی و حوادث چابهار می‌شود. این موضوع نظر رییس مجلس و اکثریت نمایندگان و دلسوزان واقعی نظام بود اما یک عده خیلی قلیلی از همان اول دنبال تنش بودند؛‌ آن‌ها می‌گفتند که اگر چنین موضوعی بیان شود تضعیف نظام است حال اینکه چنین چیزی درست نیست.

*در این نطق به سخن حضرت آقا اشاره کردم که فرمودند «دلم برای این دختر سوخت» اما برخی از سوپرانقلابی‌ها حرف دیگری می‌زنند؛ این سوپرانقلابی‌نماها فقط حرف از انقلاب و خون شهدا و ولایت می زنند و بااینکه سن‌شان از ما بیشتر است حتی یک روز هم سابقه جبهه ندارند اما من که در ۱۳ سالگی در جبهه زبیدات بودم در مقابل این افراد که سابقه حضور در جبهه را نداشته‌اند و فقط انقلاب، انقلاب می‌کنند، ‌می‌گویم که «این انقلابی بودن را قبول ندارم».

*من فدایی ملت هستم و این شعار نیست؛‌ تا پایان دوره جنگ تحمیلی سه بار مجروح شدم و هر بار بعد از مجروحیت دوباره به جبهه رفتم تا از شرف، ناموس و حیثیت ملت ایران دفاع کنم پس چه طور امروز به خودم اجازه دهم که بیانیه‌ای علیه ملت ایران امضا کنم؟

*آیا قوه قضاییه کارش را درست انجام نداده که ما بخواهیم بیانیه و تذکر بدهیم؟ قوه قضاییه کارش را بلد است و خوب هم انجام می‌دهد. آقای اژه‌ای فردی کاردان،‌ پخته، دوران دیده و به اصطلاح عامیانه گرگ باران دیده است و به تذکر و بیانیه احتیاجی ندارد. اگر هم خدای ناکرده یک زمانی قوه قضاییه کارش را خوب انجام نداد، حضرت آقا حضور دارند و تذکر می‌دهند.

*آن‌هایی که سابقه جبهه نداشته و در هیچ بحرانی نبوده و در هیچ موردی از ناموس و شرف ملت ایران دفاع نکرده‌، انقلابی شده‌ و بچه‌رزمنده‌ها و دوستداران جمهوری اسلامی،‌ ضدانقلابی شده‌اند. آنهایی که یک روز سابقه جبهه ندارند، دروغ می گویند و غلط می‌کنند که خود را انقلابی بنامند.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید