برای کمک به اوکراین؛

بوریس جانسون دست به کار شد

کدخبر: ۵۳۷۴۰۱
اقتصادنیوز: جانسون، نخست وزیر سابق بریتانیا قصد دارد تا کمک های مالی را برای ارائه تجهیزات پزشکی به بیمارستان های اوکراین گرد آوری کند.
بوریس جانسون دست به کار شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، نخست وزیر سابق انگلیس کماکان به تلاش های خود برای جلوگیری از توقف جنگ در اوکراین ادامه می دهد.

فوری/ سرور مرکزی قطارهای اسرائیل هک شد

پایگاه اینتل ریپابلیک، «بوریس جانسون» نخست وزیر سابق انگلیس، که از حامیان سرسخت اوکراین و رئیس جمهور این کشور بود، امروز شنبه از جمع آوری کمک های مالی به منظور تامین تجهیزات پزشکی برای ارسال به اوکراین خبر داد.

بنا به گفته نخست وزیر سابق انگلیس، هدف از این اقدام کمک به بیمارستان‌هایی در اوکراین است که بیماران و مجروحان را مداوا می‌کنند و این بیمارستان ها در صورت عدم دریافت کمک‌های مالی، ممکن است ظرف چند هفته آینده در معرض خطر اتمام اقلام حیاتی برای بیماران قرار گیرند.

نخست وزیر سابق انگلیس در همین راستا روز جمعه از انباری در شمال لندن بازدید کرد.در این انبار تجهیزات بیمارستانی انبار شده بود. سفیر اوکراین در لندن، در این بازدید جانسون را همراهی می‌کرد.

بزرگترین ارائه‌دهنده تجهیزات بیمارستانی در انگلیس و بوریس جانسون قرار است به منظور تهیه کمک فوری برای ارسال تجهیزات پزشکی به بیمارستان‌های اوکراین با یکدیگر همکاری کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی